Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3336758
31701
487
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1930 k. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925 " kétoldalas bronz díjérem, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (40mm) T:XF patina 3336781
31702
487
Numizmatika
~1930. "Isseni Iszer Károly - 1858 Budapesti Torna Club " egyoldalas bronz plakett, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (65x46mm) T:XF hátoldalán ragasztónyom 3336768
31703
487
Numizmatika
~1930. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925 " kétoldalas jelzett Ag díjérem, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (30,52g/0.800/40mm) T:XF patina 3268553
31704
487
Numizmatika
1933. "Székesfehérvár M.A.SZ. II. Vidéki Bajnokság 1933 Július 30" bronz jelvény, hátoldalán "Gombgyár Sopron" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU,XF 2943043
31705
487
Numizmatika
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU 3300576
31706
487
Numizmatika
1934. "Kecskeméti Egyetemes Református Jogakadémia Atlétikai Clubja" kétoldalas bronz díjérem "Tennisz II." és dátum gravírozással (50mm) T:XF patina 2996731
31707
487
Numizmatika
1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU 3330241
31708
487
Numizmatika
1940. "1941/42 I.o. / ,,MOVE'' Labdarugók Alszövetsége 1920" fém díjérem mellszalagon, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (35mm) + DN(~1940) "MOVE - NVTE" bronz kerékpár díjérem mellszalagon (31mm) T:XF-VF, patina 3337929
31709
487
Numizmatika
1940. "WMTK (Weiss Manfréd Testedző Kör) 1940. VI. 9. " bronz távolugró díjplakett (44x61mm) fa posztamensen (80x120mm) + Németország 1927. "WLFLA - Bez. Meister 1927 - Crailsheim - I. Pr. (Württembergische Leichathletik- und Faustball Liga Abteilung?)" faustball (ököllabda) Crailsheim város körzeti bajnoki címéért járó bronz lemezplakett (115mm) falra akasztható fa posztamensen (158x220mm) T:AU 3336776
31710
487
Numizmatika
~1940. "Magyar Ökölvívó Szövetség " Zn díjplakett, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (40x50mm) T:XF patina 3244980
31711
487
Numizmatika
1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség Országos Hírverő Váltófutás" bronz kitűző (27mm) T:AU,XF 3132578
31712
487
Numizmatika
1950 k. "MHK (Munkára, harcra kész)" zománcozott bronz jelvény (3xklf, egyik hátoldalán gravírozott sorszám) T:AU,XF kopott aranyozás, tűhiány Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft