Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 82

1930 k. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925" kétoldalas bronz díjérem, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (40mm) T:XF patina
31701.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

~1930. "Isseni Iszer Károly - 1858 Budapesti Torna Club" egyoldalas bronz plakett, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (65x46mm) T:XF hátoldalán ragasztónyom
31702.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

~1930. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925" kétoldalas jelzett Ag díjérem, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (30,52g/0.800/40mm) T:XF patina
31703.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

31704.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

31705.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1934. "Kecskeméti Egyetemes Református Jogakadémia Atlétikai Clubja" kétoldalas bronz díjérem "Tennisz II." és dátum gravírozással (50mm) T:XF patina
31706.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

31707.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1940. "1941/42 I.o. / ,,MOVE'' Labdarugók Alszövetsége 1920" fém díjérem mellszalagon, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (35mm) + DN(~1940) "MOVE - NVTE" bronz kerékpár díjérem mellszalagon (31mm) T:XF-VF, patina
31708.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1940. "WMTK (Weiss Manfréd Testedző Kör) 1940. VI. 9." bronz távolugró díjplakett (44x61mm) fa posztamensen (80x120mm) + Németország 1927. "WLFLA - Bez. Meister 1927 - Crailsheim - I. Pr. (Württembergische Leichathletik- und Faustball Liga Abteilung?)" faustball (ököllabda) Crailsheim város körzeti bajnoki címéért járó bronz lemezplakett (115mm) falra akasztható fa posztamensen (158x220mm) T:AU
31709.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

~1940. "Magyar Ökölvívó Szövetség" Zn díjplakett, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (40x50mm) T:XF patina
31710.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség Országos Hírverő Váltófutás" bronz kitűző (27mm) T:AU,XF
31711.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

31712.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft