Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 359
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3270837
31517
487
22000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1998. "Elisabeth 1837-1898 " jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti tokban, "Münz Prägstatt Gmbh. München" gyártói jelzéssel. Erzsébet királyné, Sisi halálának 100. évfordulója alkalmából (15g/0.999/42,5mm) T:PP 3333761
31518
487
Numizmatika
1998. 'Magyarország a Lisszaboni Expón '98 (Carolina - A kontinens első gőzhajója / Árpádházi Szt. Erzsébet - Portugáliai Szt. Erzsébet) " aranyozott tombak emlékérem, műanyag dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal, kopottas csomagolásban (32mm) T:PP 3333751
31519
487
Numizmatika
1998. "A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára " aranyozott tombak emlékérem műanyag dísztokban (42,5mm) T:PP 3319962
31520
487
3200
Numizmatika
1999. "Jubileumi Egyetemi Emlékérem / 50 éve Miskolcon 1949-1999" bronz emlékérem "Dr. Hársing László" gravírozással (93mm) T:AU 3319679
31522
487
Numizmatika
1999. "Miskolci Sütőipari Kft. 1949-1999" bronz emlékérem (46x65mm) T:AU 3331447
31523
487
Numizmatika
~2000. "Parlament" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU 3189021
31524
487
Numizmatika
2001. "10 éves az Opel Magyarországon" bronz emlékérem (53mm) T:UNC,AU 3321014
31525
487
Numizmatika
2002. "Nemzeti Színház - Legyen a nemzet zászlóshajója!" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos 3225223
31526
487
Numizmatika
2003. "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Alapítója - Deák Ferenc / Allianz Hungária Biztosító Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,34g/0.925/42mm) T:PP 3300703
31527
487
Numizmatika
2003. "43. Művészeti Aukció / BÁV " ezüstözött fém emlékérem tokban, kapszulában (23mm) T:AU (eredetileg PP) folt 3300844
31528
487
Numizmatika
2003. Három darabos közlekedési infrastruktúrával kapcsolatos ezüstözött fém emlékérem tétel közös, kissé sérült , dísztokban, benne: 2002. "Vegyépszer - M3 Autópálya", "Vegyépszer - Oszlári Tisza-híd", 2003. "Vegyépszer - Szent László-híd Szekszárd" (42,5mm) T:PP fo. 3299882
31529
487
Numizmatika
2004. "Csatlakozás 2004 / Köszöntünk újra Európában" ezüstözött fém emlékérem sérült, nem hozzávaló tokban (29mm) T:AU (PP) patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft