Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 359

1998. "Elisabeth 1837-1898" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti tokban, "Münz Prägstatt Gmbh. München" gyártói jelzéssel. Erzsébet királyné, Sisi halálának 100. évfordulója alkalmából (15g/0.999/42,5mm) T:PP
31517.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1998. 'Magyarország a Lisszaboni Expón '98 (Carolina - A kontinens első gőzhajója / Árpádházi Szt. Erzsébet - Portugáliai Szt. Erzsébet)" aranyozott tombak emlékérem, műanyag dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal, kopottas csomagolásban (32mm) T:PP
31518.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1998. "A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" aranyozott tombak emlékérem műanyag dísztokban (42,5mm) T:PP
31519.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1999. "Jubileumi Egyetemi Emlékérem / 50 éve Miskolcon 1949-1999" bronz emlékérem "Dr. Hársing László" gravírozással (93mm) T:AU
31520.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1999. "Miskolci Sütőipari Kft. 1949-1999" bronz emlékérem (46x65mm) T:AU
31522.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

~2000. "Parlament" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU
31523.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2001. "10 éves az Opel Magyarországon" bronz emlékérem (53mm) T:UNC,AU
31524.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

2002. "Nemzeti Színház - Legyen a nemzet zászlóshajója!" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos
31525.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

2003. "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Alapítója - Deák Ferenc / Allianz Hungária Biztosító Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,34g/0.925/42mm) T:PP
31526.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

2003. "43. Művészeti Aukció / BÁV" ezüstözött fém emlékérem tokban, kapszulában (23mm) T:AU (eredetileg PP) folt
31527.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

31528.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

2004. "Csatlakozás 2004 / Köszöntünk újra Európában" ezüstözött fém emlékérem sérült, nem hozzávaló tokban (29mm) T:AU (PP) patina
31529.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft