Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 159
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3284068
12383
487
9500
Antique
Vishnu elefánton. Bronz, cca 20. sz. eleje, m: 18,5 cm 3289572
12384
487
Antique
Táncoló Ganésa. Bronz, Kína, 20. sz. első fele, jelzés nélkül, hibátlan, m: 8,5 cm 3291032
12385
487
Antique
Antik kézelő tartó doboz, jó állapotban, d: 14,5 cm 3299697
12386
487
Antique
Gazdagon faragott sétabot. Szinte egész felületét növényi ornamentika mintája fedi, közte felbukkanó szarvas alakokkal, végig rátekeredő kígyó plasztikus alakjával. Faragott és pácolt fa, végénél az alkotó szegeccsel megerősítette a fa természetes repedését, h: 92 cm 3265829
12387
487
Antique
A säckingeni trombitás jelenetet ábrázoló öntött réz fali dísztál. Plasztikus, német felirattal. d: 28 cm 3270866
12390
487
Antique
Iparművészeti Vállalat, Kótai József (1940-): Cigarettatárca. Jelzés nélkül, 19x11 cm, proveniencia: az alkotó validálta. 3124141
12391
487
15000
Antique
Levélnyitó és pecsételő készlet. Jáspis nyéllel XIX. sz. Díszdobozban 20 cm, 8 cm 3265412
12392
487
Antique
Bali kézműves faragott, esztergált és festett faláda, mitikus állatok ábrázolásával, jó állapotban, 48x30x34 cm 3230454
12396
487
Antique
Régi vadász stílusú 8 darabos színezett talpú römer pohár készlet, márvány tálcán, agancs alakú fém fogókkal, tálcán kopással 58x18 cm, poharak m: 13,5 cm 3228883
12397
487
7500
Antique
Asztali tolltartó és tintatartó. Márvány 33x23 cm 3227810
12399
487
24000
Antique
Duray Tibor (1912 - 1988): Önarckép. Tűzzománc, fémlemez, jelzés nélkül, apró felületi sérüléssel, fatáblán, 22x11 cm. 3107031
12400
487
Antique
Fém kínáló plasztikus virág mintával, sérült üveg betéttel d: 16 cm, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft