https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 488

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Győrffy Sándor: A tükörkép tükre. 2015, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
1
19705.

Győrffy Sándor: A tükörkép tükre. 2015, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Leonardo da Vinci. 1452-1519. Művészeti Alkotások V. Bp., én., Athenaeum, 8 p.+12 t. Kiadói papír mappa.
1
19706.

Leonardo da Vinci. 1452-1519. Művészeti Alkotások V. Bp., én., Athenaeum, 8 p.+12 t. Kiadói papír mappa.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Best of Graphis Typography. + Typography. Selected from the Graphis Annuals. Singapore, 1993-1994, Page One. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések.
1
19707.

Best of Graphis Typography. + Typography. Selected from the Graphis Annuals. Singapore, 1993-1994, Page One. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gloria Ehret, Ulrike Heuss-Gräfenhahn: Battenberg Antiquitäten-Kataloge Puppen. 1993, Augsburg, kartonált papírkötés, kissé szétesett könyvtest.
1
19708.

Gloria Ehret, Ulrike Heuss-Gräfenhahn: Battenberg Antiquitäten-Kataloge Puppen. 1993, Augsburg, kartonált papírkötés, kissé szétesett könyvtest.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vers l'infini. A végtelenbe. Konok Tamás életmű-kiállítása (1930-2020). / To Infinity. Tamás Konok: A Retrospective (1930-2020). (Kiállítási katalógus). Szerk.: Szipőcs Krisztina. Bp., 2021, Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum, 141+(3) p. Gazdag képanyaggal, Konok Tamás műveinek reprodukcióival illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 800 példányban.
1
19709.

Vers l'infini. A végtelenbe. Konok Tamás életmű-kiállítása (1930-2020). / To Infinity. Tamás Konok: A Retrospective (1930-2020). (Kiállítási katalógus). Szerk.: Szipőcs Krisztina. Bp., 2021, Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum, 141+(3) p. Gazdag képanyaggal, Konok Tamás műveinek reprodukcióival illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 800 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Richard Kern: Model Release. Köln., én., Taschen. Angol nyelven. Gazdag erotikus képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19710.

Richard Kern: Model Release. Köln., én., Taschen. Angol nyelven. Gazdag erotikus képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
15
 
Vegyes művészeti könyvtétel, 6 db: Botos Péter. Black & White. Bp., 2021, Pauker Collection. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.; Sas Miklós. Szerk.: Pinczehelyi Márk, Sas Miklós. Pécs, 2023., Zsdrál Art. Kiadói kartonált papírkötés.; Jenei Anita. Pécs,én., Zsdrál Art. Kiadói papírkötés.; Gulyás Andrea: Tömböktől a terekig. hn.,én., Andig. Kiadói papírkötés.; Soltra. Pécs,én., Zsdrál Art. Kiadói papírkötés.; Szabó Zsolt - Isparomar: Give me a Soul. Szerk.: Zsdrál Márkó. Pécs,én., Zsdrál Art. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán sérüléssel.;
1
19711.

Vegyes művészeti könyvtétel, 6 db: Botos Péter. Black & White. Bp., 2021, Pauker Collection. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.; Sas Miklós. Szerk.: Pinczehelyi Márk, Sas Miklós. Pécs, 2023., Zsdrál Art. Kiadói kartonált papírkötés.; Jenei Anita. Pécs,én., Zsdrál Art. Kiadói papírkötés.; Gulyás Andrea: Tömböktől a terekig. hn.,én., Andig. Kiadói papírkötés.; Soltra. Pécs,én., Zsdrál Art. Kiadói papírkötés.; Szabó Zsolt - Isparomar: Give me a Soul. Szerk.: Zsdrál Márkó. Pécs,én., Zsdrál Art. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán sérüléssel.;

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes paneles házakkal kapcsolatos könyvtétel, 6 db: Lewicki Bohdan: Lakóházak építése előregyártott nagyelemekből. Méretezés és szerkesztés. Bp., 1965, Műszaki. Megjelent 1350 példányban.; Balázs György - Fogarasi Gyula: Vasbeton elemek kapcsolatai. Bp., 1977., Műszaki.; Sebestyén Gyula: Nagyelemes lakóházak. Bp., 1960., Műszaki.; Megjelent 1600 példányban.; Vladimír Jurík: Nagyblokos és nagypanelos lakóházépítés. Bp., 1960., Műszaki. Megjelent 1100 példányban.; Rikker Mihály - Juhász Ferenc: Panelos építési mód. Munkatervezés 333. Bp.,1965., ÉM Építésügyi Dokumentációs Iroda. Megjelent 500 példányban.; Sebők Ferenc: Piramisok, paloták, panelházak. Búvár Könyvek 20. Bp., 1961., Móra. Különféle kötésekben. Változó állapotban.
1
19712.

Vegyes paneles házakkal kapcsolatos könyvtétel, 6 db: Lewicki Bohdan: Lakóházak építése előregyártott nagyelemekből. Méretezés és szerkesztés. Bp., 1965, Műszaki. Megjelent 1350 példányban.; Balázs György - Fogarasi Gyula: Vasbeton elemek kapcsolatai. Bp., 1977., Műszaki.; Sebestyén Gyula: Nagyelemes lakóházak. Bp., 1960., Műszaki.; Megjelent 1600 példányban.; Vladimír Jurík: Nagyblokos és nagypanelos lakóházépítés. Bp., 1960., Műszaki. Megjelent 1100 példányban.; Rikker Mihály - Juhász Ferenc: Panelos építési mód. Munkatervezés 333. Bp.,1965., ÉM Építésügyi Dokumentációs Iroda. Megjelent 500 példányban.; Sebők Ferenc: Piramisok, paloták, panelházak. Búvár Könyvek 20. Bp., 1961., Móra. Különféle kötésekben. Változó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ingo Bartsch - Maurizio Scudiero (Hrsg.): ... auch wir Maschinen, auch wir mechanisiert!... Die zweite Phase des italienischen Futurismus 1915-1945. Bielefeld, 2002., Kerber Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19713.

Ingo Bartsch - Maurizio Scudiero (Hrsg.): ... auch wir Maschinen, auch wir mechanisiert!... Die zweite Phase des italienischen Futurismus 1915-1945. Bielefeld, 2002., Kerber Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Die Erotiscbhe Daguerreotypie. Sammlung Uwe Scheid. Einführung Grant B. Romer. München, 1997., Orbis. Német nyelven. Gazdag erotikus képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19714.

Die Erotiscbhe Daguerreotypie. Sammlung Uwe Scheid. Einführung Grant B. Romer. München, 1997., Orbis. Német nyelven. Gazdag erotikus képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, játék témakörben, 2017-2018
1
19715.

Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, játék témakörben, 2017-2018

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
6
 
Dorotheum árverési katalógus, ezüst tárgyak témában, 2024
1
19716.

Dorotheum árverési katalógus, ezüst tárgyak témában, 2024

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz