Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3312140
31578
484
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1991. "Dr. Papp Simon - A dunántúli olajvidéki osztály első elnöke / OMBKE - Kőolaj-, Földgáz és Vízbányászati Szakosztály 1941-1991 " emlékérem hátlapi verőtő, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm) 3312125
31579
484
Numizmatika
1991. "125 éve indult meg a lóvasút - BKV / 1866-1991 " bronz emlékérem hátlapi verőtő, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm) 3291995
31580
484
Numizmatika
1991. "II. János Pál pápa Magyarországon " kétoldalas Ag emlékérem füllel, előlapján 2db rubinnal díszítve, tanúsítvánnyal, eredeti díszkiadásban (0,999/~29mm) T:AU patina 3312118
31581
484
Numizmatika
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek " bronz emlékérem hátlapi verőtő, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm) 3262013
31582
484
14000
Numizmatika
1994. "Patrona Hungariae 1994 " kétoldalas jelzett Ag emlékérem (15,74g/0.925/38mm) T:AU (PP) patina 3314497
31583
484
Numizmatika
1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére 896-1996 / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére " kétoldalas Ag emlékérem díszlapon (5,37g/0.835/27mm) T:PP, a karton picit sérült és szennyezett 3291332
31584
484
8500
Numizmatika
1996. "Böhler 100 éve Magyarországon " kétoldalas jelzett Ag emlékérem (31,25g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP), ujjlenyomat 3291342
31585
484
Numizmatika
2000. "Semmelweis / 100 éves a Miskolci Semmelweis (Erzsébet) Kórház " kétoldalas jelzett Ag emlékérem (33,77g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP), kis patina, ujjlenyomat 3260379
31586
484
Numizmatika
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját " kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU 3220126
31587
484
Numizmatika
2000. "50 éves a magyar szervezett vérellátás / Emberségből vér - vérből élet " ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) T:XF 3179706
31588
484
2200
Numizmatika
2000. "Dr. Iván László 1900-1938 - Unitárius lelkésztanár / A Bibliás ember születésének 100. évfordulójára " kétoldalas, öntött bronz plakett (88-89mm) T:XF 3030041
31589
484
Numizmatika
2000. "Semmelweis / 100 éves a Miskolci Semmelweis (Erzsébet) Kórház " peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában, műanyag tokban (33,77g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) folt Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft