Plakát

Tételek száma: 137

1982 Halász Károly kiállítási plakát 50x70 cm feltekerve, kisebb sérülésekkel
18089.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

Haraszty István kiállítása, Székesfehérvár, István király Múzeum, 1977. Plakát, papír. Tervezte: Gulyás Gyula (1944-2008), jelzett a plakáton. Offset és J. Nyomda. 1000 pld. Lapszéli apró szakadással. 55x40 cm.
18090.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25

2003 Matzon Ákos gyűjteménye kiállítási plakát 50x70 cm
18091.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Ősz Gábor kiállítási plakát, István Király Múzeum, feltekerve, kissé sérült, 70x50 cm
18092.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1993 Dévényi Iván gyűjteménye kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 1993. X. 10 - XII. 5., feltekerve, 83x58 cm
18093.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Gönci (Frühöf) fotográfiák 1930-1990 kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 1992. III. 21 - V. 17, lapszéli szakadással, feltekerve, 82x59 cm
18094.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

2001 20. századi művészet kortárs magyar írók gyűjteményéből kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 2001, március 18 - június 4. feltekerve, 66x50 cm
18095.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Villamos árammal főzzünk süssünk Budapest Székesfőváros Elektromos Művei kisplakát reklám nyomtatvány 17x24 cm
18096.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Eötvös József bemutatja: Fantázia Circus, nagyméretű cirkuszi plakát, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, kb. 140x100 cm
18097.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Embell Riva, Mario Bellucci, L'amico degli animali, olasz cirkuszi plakát, feltekerve, néhány kis lapszéli sérüléssel, gyűrődésekkel, kb. 140x100 cm
18098.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1983 Crash '83 Jeans for everybody plakát, gyűrődéssel, feltekerve, 84x59 cm
18099.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1961, össz. 4 db színházi plakát: Afrika éneke előadás, közreműködik többe közt Gobbi Hilda, Bánffy György, Békés Rita, hajtott, sérült, 60x41 és 70x50 cm méretben
18100.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft