Plakát Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3241115
18089
484
600
Posters
1982 Halász Károly kiállítási plakát 50x70 cm feltekerve, kisebb sérülésekkel 3070877
18090
484
400
Posters
Haraszty István kiállítása, Székesfehérvár, István király Múzeum, 1977. Plakát, papír. Tervezte: Gulyás Gyula (1944-2008), jelzett a plakáton. Offset és J. Nyomda. 1000 pld. Lapszéli apró szakadással. 55x40 cm. 3241109
18091
484
500
Posters
2003 Matzon Ákos gyűjteménye kiállítási plakát 50x70 cm 3241929
18092
484
500
Posters
Ősz Gábor kiállítási plakát, István Király Múzeum, feltekerve, kissé sérült, 70x50 cm 3241930
18093
484
900
Posters
1993 Dévényi Iván gyűjteménye kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 1993. X. 10 - XII. 5., feltekerve, 83x58 cm 3241481
18094
484
Posters
Gönci (Frühöf) fotográfiák 1930-1990 kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 1992. III. 21 - V. 17, lapszéli szakadással, feltekerve, 82x59 cm 3241922
18095
484
500
Posters
2001 20. századi művészet kortárs magyar írók gyűjteményéből kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 2001, március 18 - június 4. feltekerve, 66x50 cm 3276036
18096
484
Posters
Villamos árammal főzzünk süssünk Budapest Székesfőváros Elektromos Művei kisplakát reklám nyomtatvány 17x24 cm 3277382
18097
484
Posters
Eötvös József bemutatja: Fantázia Circus, nagyméretű cirkuszi plakát, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, kb. 140x100 cm 3277366
18098
484
Posters
Embell Riva, Mario Bellucci, L'amico degli animali, olasz cirkuszi plakát, feltekerve, néhány kis lapszéli sérüléssel, gyűrődésekkel, kb. 140x100 cm 3272852
18099
484
2200
Posters
1983 Crash '83 Jeans for everybody plakát, gyűrődéssel, feltekerve, 84x59 cm 3281905
18100
484
Posters
1961 , össz. 4 db színházi plakát: Afrika éneke előadás, közreműködik többe közt Gobbi Hilda, Bánffy György, Békés Rita, hajtott, sérült, 60x41 és 70x50 cm méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft