Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 308

Fekete Gyula: A hű asszony meg a rossz nő. DEDIKÁLT! Bp., 1967, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
20711.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kathy Merk: Kék búzavirág. DEDIKÁLT! hn., 2001, Szerzői. Kiadói papírkötés.
20712.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vezda János: Ügyünk volt a rendőrséggel. DEDIKÁLT! (Trunkó Barnabássak.) hn., én., Budapesti Közbiztonsági és Módszertani Központ Alapítvány - BRFK Baráti Kör Egyesület. Kiadói papírkötés.
20713.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Raffai Sarolta: Rugósoron. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp., 1971, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20714.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Petrovics László: Zobor vezér. Költői elbeszélés. Bp., 1884, Szerzői, (Pallas-ny.), 111 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
20715.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Király Zoltán: Angyal kürtje. Válogatott versek négy évtized terméséből. DEDIKÁLT! Bp.,1998 ,Litea Könyvszalon. Kiadói papírkötés.
20716.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vihar Béla: Párbeszéd az idővel. Válogatott és új versek. DEDIKÁLT! Bp., 1968., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban.
20717.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kodolányi Gyula: Január. Versek. 1989-1996. DEDIKÁLT! Bp., 1997, Kortárs. Kiadói papírkötés.
20718.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fekete István: Pepi-kert. A Szarvasi Arborétum története és leírása. Ajka, 1989, Fekete István Irodalmi Társaság. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, a könyvtest elvált a borítótól, de belül jó állapotban.
20719.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Csernok Attila: A valóság erejével... A szerző által ALÁÍRT, dátumozott példány. Bp., 2009, Pro-Livro Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
20720.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20721.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20722.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft