Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 308
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3279912
20711
484
Fekete Gyula: A hű asszony meg a rossz nő. DEDIKÁLT! Bp., 1967, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. 3279915
20712
484
Kathy Merk: Kék búzavirág. DEDIKÁLT! hn., 2001, Szerzői. Kiadói papírkötés. 3279577
20713
484
Vezda János: Ügyünk volt a rendőrséggel. DEDIKÁLT! (Trunkó Barnabássak.) hn., én., Budapesti Közbiztonsági és Módszertani Központ Alapítvány - BRFK Baráti Kör Egyesület. Kiadói papírkötés. 3293908
20714
484
Raffai Sarolta: Rugósoron. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp., 1971, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3293556
20715
484
Petrovics László: Zobor vezér. Költői elbeszélés. Bp., 1884, Szerzői, (Pallas-ny.), 111 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. 3293518
20716
484
Király Zoltán: Angyal kürtje. Válogatott versek négy évtized terméséből. DEDIKÁLT! Bp.,1998 ,Litea Könyvszalon. Kiadói papírkötés. 3293931
20717
484
Vihar Béla: Párbeszéd az idővel. Válogatott és új versek. DEDIKÁLT! Bp., 1968., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban. 3293241
20718
484
Kodolányi Gyula: Január. Versek. 1989-1996. DEDIKÁLT! Bp., 1997, Kortárs. Kiadói papírkötés. 3279590
20719
484
Fekete István: Pepi-kert. A Szarvasi Arborétum története és leírása. Ajka, 1989, Fekete István Irodalmi Társaság. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, a könyvtest elvált a borítótól, de belül jó állapotban. 3279696
20720
484
Csernok Attila: A valóság erejével... A szerző által ALÁÍRT, dátumozott példány. Bp., 2009, Pro-Livro Kft. Kiadói kartonált papírkötés. 2986169
20721
484
Pitroff Pál: A koholt levél. Szent István Társulat kiadása. Sérült kiadói kartonált papírkötés. 2864378
20722
484
400
Fóti Andor: Kelepcében az alvilág. Bp., 1978, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft