Történelmi Magyarország Tételek száma: 1460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3307509
41332
484
11000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1938 Kassa, Kosice; bevonulás, honleányok / entry of the Hungarian troops, compatriot women. Danielisz Miklós photo (fl) 3306655
41333
484
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1938 Kassa, Kosice; bevonulás, Horthy Miklós / entry of the Hungarian troops + "1938 Kassa visszatért" So. Stpl 2978750
41334
484
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1898 (Vorläufer) Kassa, Kosice; Felső Fő utca, Állami ipariskola, dóm, Gazdasági tanintézet, gőzfürdő. Varga kiadása / main street, schools, spa, dome. Art Nouveau, floral, litho (vágott / cut) 1125943
41335
484
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Kassa, Kosice; Fő utca, színház / main street, theatre 3177055
41336
484
600
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1914 Kassa, Kosice; Erzsébet székesegyház / cathedral 3161781
41337
484
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3/4
1904 Kassa, Kosice; Felsőmagyarországi múzeum. Nyulászi Béla kiadása / museum (EM) 3176988
41338
484
600
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1902 Kassa, Kosice; Nemzeti színház. László Béla kiadása / theatre 3177003
41339
484
600
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1909 Kassa, Kosice; Fő utca, Székesegyház. László Béla kiadása / main street, cathedral (fl) 3177062
41340
484
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Kassa, Kosice; II. Rákóczi Ferenc szarkofágja a székesegyházban. László Béla kiadása / sarcophagus of Francis II Rákóczi in the cathedral, crypt (felületi sérülés / surface damage) 3177073
41341
484
600
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1910 Kassa, Kosice; Jakab palota, Hernád folyó / riverside, villa, palace 3176989
41342
484
600
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Kassa, Kosice; látkép. Vasúti levelezőlapárusítás 65. sz. 1918. / general view (fl) 3311902
41343
484
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1946 Késmárk, Kezmarok; Thököly vár, római katolikus templom belseje, városháza, Magas Tátra, Fő utca, teherautó, H. Münster üzlete / castle, Roman Catholic church interior, city hall, High Tatras, main street, truck, shops (felületi kopás / worn surface) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft