Festmények és grafikák Tételek száma: 680
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3099858
10600
484
28000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Színek és fények Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. 54,5x42 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 3200791
10601
484
Szegő Gizi (1902-1985): Algériában (karikatúra). Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán "Ludas Matyi" bélyegzővel. 17,5x30 cm. 3010660
10602
484
4400
Szalay Pál (1953-2015): Szürrealista figura, 1998. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 49,5x34,5 cm 3128739
10603
484
28000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Bárban. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Javított. 75x60,5 cm. 3241081
10604
484
Szalay Lajos (1909-1995): Gondolkodó. Tus, papír, jelzés nélkül. Foltos. Papírra kasírozva. 16×12 cm. 3159887
10605
484
26000
Szanthoffer Imre (1930-2007): Puszta gémeskúttal. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, fakeretben, 60x50 cm minimális felületi sérüléssel 3162871
10606
484
Szyksznian Wanda (1948-): Múzsák. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/50), 17,5x12 cm 3149729
10607
484
22000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Színes táj. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 73x64,5 cm. 3171378
10608
484
28000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Lovasok. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 60x50 cm. 3193609
10609
484
40000
Szontágh Tibor (1873-1930): Falusi ház. Olaj, vászon, jelzett (jobbra lent). Dekoratív, fakeretben, a kereten sérülésekkel, 26x34 cm 3182543
10610
484
Szabó Ágnes (1940-): Kavalkád (cím nélkül), 1976. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent. 39x24,5 cm 3257547
10611
484
Szabó János (1942-): Mezei csokor. Olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és további töredékes címkékkel. Dekoratív fakeretben. 55x46 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft