Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 491

Pulszky Károly - In memoriam. Pulszky Károly emlékének. With a summary in English. Szerk.: Mravik László. Bp., 1998., Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval.
19712.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

A. Barszkaja: Paul Cézanne. Összeáll. és a bevezető tanulmányt írta: - -. Bp.-Leningrád, 1984, Corvina - Auróra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19713.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Lukács Antal (szerk.): Filmelmélet. 1968, Magvető. Kiadói papírkötés, borítón sérülésekkel, kissé kopottas állapotban.
19714.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Nandor Vagh Weinmann: Ma vie du Christe. Textes de Daniel Rops... et de Raymond Charmet. [Paris], 1968, a művész kiadása. Vágh-Weinmann Nándor (1897-1978) Jézus életéről szóló festménysorozatából készült fólió album, számos színes és fekete-fehér reprodukcióval, részben merített papíron, sorszámozott (182.), kartonborítón és kartontékán néhány apró folttal, . Lapméret: 47x37 cm. / Folio album edited by the artist Nandor Vagh Weinman, hard cover and cardboard box, No. 182
19715.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Cyril Manley: Decorative Victorian Glass. London, 1988, Ward Lock, kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, angol nyelven. E rendkívül gazdagon illusztrált kötet 443 darab viktoriánus korabeli üvegtárgy fotóját és részletes leírását tartalmazza, jelzések feloldásával kiegészítve.
19716.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Atlas zur Archäologie der Kunst. 64 Tafeln mit 1000 Abbildungen. Nebst Inhaltsverzeichnis und Alphabetischem Register. Handbuch der Klassischen Altertums-Wissenschaft in Systematischer Darstellung. Hrsg. von Dr. Iwan von Müller. München, 1897, C. H. Beck'scher Verlagsbuchhandlung, 28 (Textheft) p. + 66 t. Teljes! Kiadói haránt-alakú félvászon-kötésű mappa, kopott, sérült mappával, Texheft-en szakadással.
19717.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

19718.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Alex Ames: Collecting cast iron (Fémtárgyak gyűjtése). Ashbourne,1989, Moorland, kiadói papírkötés, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány, mely bevezet a fémtárgyak gyűjtésének világába.
19719.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

The gold treasures of the Cham Kingdoms from the Collection of Dr. Zelnik. Volume I. Szerk./Editor: Jelen, János. Bp., 2007., JelNet Ltd. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19720.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Bethan Ryder: New Bar and Club Design. London, 2005, Laurence King. Angol nyelven. Izgalmas, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19721.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Film posters. A magyar filmplakát aranykora. 1912-1945. Bp., 2004, Ernst Galéria. Gazdag képanyaggal, többe közt Bíró Mihály, Dallos Hanna, Földes Imre, Sátori Lipót, Muskovszky László által tervezett plakátokkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar és angol nyelven./ The Golden Age of Hungarian Film Posters. 1912-1945. Paperbinding, in paper cover, in Hungarian and English languages, with lot of illustrations.
19722.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Judy Spours: Art deco tableware (Art deco étkészletek). London, 1988, Ward Lock, kissé foltos kiadói vászon kötés, papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány az art deco étkészletekről.
19723.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft