https://www.darabanth.com/hu/480-Gyorsarveres/480.0/Konyvek/Konyvek-Judaika~1500031/Rabbi-Adin-Steinsaltz-The-essential-Talmud-Yediot-Aharonot-edition-London-Jerusalem-1977-~II3274213
3274213
20563
480
Books: Judaica
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
LeÃrás:
Rabbi Adin Steinsaltz: The essential Talmud. Yediot Aharonot edition. London-Jerusalem, 1977, Weidenfeld - Nicolson - Edanim Publishers. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papÃr védÅ‘borÃtóban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nk
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m