Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3279511
11209
480
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán (1941-): In memoriam Johan... (erotikus kisgrafika). Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (40/120). 18,5x13 cm 3279490
11210
480
Ex libris - small-graphics
Vincze László (1934-2020): Vackorfák, 1990. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (21/25). 15,5x14 cm 3279496
11211
480
Ex libris - small-graphics
Vincze László (1934-2020): Vásárhelyi házak, 1993. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (15/25). 18x14 cm 3279506
11212
480
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán (1941-): Tisztelet ES mesternek. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. 15x11 cm 3279503
11213
480
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán (1941-): Csendélet. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. 14x9 cm 3278183
11214
480
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): Ex libris dr. Ladislaus Perlikovits (Liszt Ferenc arcképével). Klisé, papír, jelzett a klisén. Hátoldalán Fery Antal bélyegzőjével. Teteje kartonra kasírozva. d: 4 cm. 3278194
11215
480
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): Ex libris dr. Ladislaus Perlikovits (erotikus könyvjegy). Klisé, papír, jelzett a klisén. Teteje kartonra kasírozva. 6x2,5 cm. 3278199
11216
480
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): Ex libris dr. Ladislaus Perlikovits. Klisé, papír, jelzett a klisén. Hátoldalán Fery Antal bélyegzőjével. Teteje kartonra kasírozva. d: 5 cm. 3277351
11217
480
Ex libris - small-graphics
Tsuguharu Foujita (1886-1968): Aktok, 2 db kartonra ragasztott fametszet, jelzés nélkül, 5,5×12 és 9×12,5 cm 3277608
11218
480
Ex libris - small-graphics
Czirbusz László (-): Ex libris (biankó). Klisé, papír, jelzett a klisén. Teteje kartonra kasírozva. 8x7 cm 3277593
11219
480
Ex libris - small-graphics
Csiby Mihály (1922-2016): Ex libris Keresi Ferenc. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. 4,5x9 cm 3277576
11220
480
Ex libris - small-graphics
Csányi Károly (1873-1955): Petrik Albert könyve (szecessziós ex libris). Klisé, papír, jelzett a klisén, kartonra kasírozva. 8x6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft