Mi Budapestünk sorozat 3 kötete: Gerle János: Századforduló; A pénz palotái; Kiss Katalin: Ipari műemlékek. Bp.,1993-2001,Budapest Főváros Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztráltak. Kiadói papírkötések.
Barfus: Az elefántok hazájában. Egy magyar fiú élményei Afrikában. Magyarra átdolgozta Kemény György. Gara Rikárd rajzaival. Bp.,1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Festett egészvászon kötésben. kopott borítóval, kijáró lapokkal.
A Csepel-sziget körül. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 25. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1939, (Budapest Székesfőváros házinyomdája), 16 p.+ 2 (színes térképek) t. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, belül jó állapotban, a címlap minimálisan foltos.
Ricordo di Pompei. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Négy nyelvű, olasz, francia, angol és német feliratokkal. Kiadói zsinórfűzött haránt-alakú papírkötés, foltos, 19 sztl. lev.