Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 127

Halliburton, Richard: Varázscsizmában a Föld körül. Ford.: Görög Imre. Bp., [1938], Tolnai, 224 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, az elülső borító felső sarkán kis törésnyommal.
19072.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szabó Jenő: A Soproni Városszépítő Egyesület története 1869-1984. Sopron, 1984, Soproni Szemle. Kiadói papírkötés.
19073.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Török András: Budapest könyv avagy Simplicissimus szerint a világ. Felvidéki András térképeivel és rajzaival. Bp., 2012, Park. 3. kiadás. Kiadói papírkötés.
19074.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Halálának századik évfordulójára írta - -. Bp., 1942. Vörösváry. Fekete-fehér képekkel. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza kötéssel.
19075.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19076.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

19077.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

19078.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

19079.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19080.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kurucz Katalin: A nyíri Mezőség neolitikuma. Jósa András Múzeum Kaidványai 28. Nyíregyháza, 1989. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19081.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Hajdúböszörmény 1609-2009. Történelmi képeskönyv. Összeáll.: Dr. Lázár Imre. Hajdúböszörmény, 2009,Hajdúböszörmény Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19082.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19083.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft