Fotó Tételek száma: 487
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3239482
16384
476
Photo
1899 Róm. kath. Főgymnasium I-ső osztálya, tablófotó, nevesítésekkel, egyedi, szárított növény applikációkkal díszített kartonon, viseltes állapotban, 30x24,5 cm 3239865
16385
476
Photo
Vegyes negatív tétel, egy kisebb doboznyi 3211049
16386
476
Photo
cca 1910-1940 Elegáns társaságok, esküvői fotók, portrék, össz. 10 db fotó, változó állapotban, 8,5x5,5 cm és 23x17,5 cm között 3205441
16387
476
17000
Photo
1938/1939 cca 180 darab kisméretű fotó, közte érsekújvári képekkel, helyi látványosságokkal, albumba rendezve, kísérőszövegekkel. 3207136
16388
476
2200
Photo
1926 Csapatfotó, Magyarság - Fer. Vasutas 5:2, sérült kartonra ragasztva, 15,5x23 cm 3238151
16389
476
Photo
cca 1865-1900 Vegyes keményhátú fotó tétel, 10,5×6,5 és 16,5×10,5 cm közötti méretekben 3233978
16390
476
Photo
cca 1960-1965 A Magyar Jégrevü "Paprikacoctail" c. új műsorának bemutatója, MTI Fotó, Mikó László felvétele, szélén kisebb sérüléssel, 26,5x18 cm 3233999
16391
476
Photo
cca 1960-1965 A Szőnyi Kőolajipari Vállalat vezérlőterme, MTI Fotó, Lajos György felvétele, szélén kis szakadással, 20,5x24,5 cm 3233995
16392
476
Photo
cca 1960-1965 A Magyar Honvédelmi Sportszövetség Steinmetz kapitány emlékversenye a Ferihegyi repülőtéren, MTI Fotó, Mikó László felvétele, 27x18,5 cm 3235506
16393
476
Photo
cca 1960-1965 Budapest, az apósa meggyilkolásáért a Legfelsőbb Bíróság által halálra ítélt Szarka László, MTI Fotó, Friedmann Endre felvétele, a szöveg egy része lekopott, 20,5x24 cm 3235527
16394
476
Photo
cca 1960-1965 Budapest, a bíróság felelősségre vonja Rózsa Ferenc autóbusz-kalauzt, miután egy jogtalanul vezetett autóbusszal halálos balesetet okozott, MTI Fotó, Friedmann Endre felvétele, kis felületi sérüléssel, 20,5x24,5 cm 3234365
16395
476
Photo
cca 1925 Umbo - eredetileg Otto Maximilian Umbehr (1902-1980) német fotóriporter és fotóművész alkotása (Modern riporter, fotómontázs), a néhai HA-FA könyvsorozat illusztrálására gyűjtött fényképek archívumából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft