Fotó

Tételek száma: 487

1899 Róm. kath. Főgymnasium I-ső osztálya, tablófotó, nevesítésekkel, egyedi, szárított növény applikációkkal díszített kartonon, viseltes állapotban, 30x24,5 cm
16384.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vegyes negatív tétel, egy kisebb doboznyi
16385.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1910-1940 Elegáns társaságok, esküvői fotók, portrék, össz. 10 db fotó, változó állapotban, 8,5x5,5 cm és 23x17,5 cm között
16386.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1938/1939 cca 180 darab kisméretű fotó, közte érsekújvári képekkel, helyi látványosságokkal, albumba rendezve, kísérőszövegekkel.
16387.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

1926 Csapatfotó, Magyarság - Fer. Vasutas 5:2, sérült kartonra ragasztva, 15,5x23 cm
16388.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

cca 1865-1900 Vegyes keményhátú fotó tétel, 10,5×6,5 és 16,5×10,5 cm közötti méretekben
16389.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

cca 1960-1965 A Magyar Jégrevü "Paprikacoctail" c. új műsorának bemutatója, MTI Fotó, Mikó László felvétele, szélén kisebb sérüléssel, 26,5x18 cm
16390.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1960-1965 A Szőnyi Kőolajipari Vállalat vezérlőterme, MTI Fotó, Lajos György felvétele, szélén kis szakadással, 20,5x24,5 cm
16391.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1960-1965 A Magyar Honvédelmi Sportszövetség Steinmetz kapitány emlékversenye a Ferihegyi repülőtéren, MTI Fotó, Mikó László felvétele, 27x18,5 cm
16392.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1960-1965 Budapest, az apósa meggyilkolásáért a Legfelsőbb Bíróság által halálra ítélt Szarka László, MTI Fotó, Friedmann Endre felvétele, a szöveg egy része lekopott, 20,5x24 cm
16393.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1960-1965 Budapest, a bíróság felelősségre vonja Rózsa Ferenc autóbusz-kalauzt, miután egy jogtalanul vezetett autóbusszal halálos balesetet okozott, MTI Fotó, Friedmann Endre felvétele, kis felületi sérüléssel, 20,5x24,5 cm
16394.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1925 Umbo - eredetileg Otto Maximilian Umbehr (1902-1980) német fotóriporter és fotóművész alkotása (Modern riporter, fotómontázs), a néhai HA-FA könyvsorozat illusztrálására gyűjtött fényképek archívumából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
16395.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft