Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 455
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3203875
31949
475
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kun József (1879-1946) 1912. "Országos Háziipari és Amatőr Kiállítás Miskolczon - 1912" kétoldalas, bronz plakett (40mm) T:XF patina 3229401
31950
475
15000
Numizmatika
Kutas László (1936-) / Lebó Ferenc (1960-) 1992. "MÉE XXII. Vándorgyűlése Esztergom" Ag és bronz emlékérem pár (35,61g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo EM3 3206545
31951
475
Numizmatika
Kutas László (1936-2023) 1990. "Soproni Nemes Társaság 200 éves" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (65mm) + 1976. "Egészségügyi Világnap Sopron 1976. április 7." egyoldalas öntött, ezüstözött bronz emlékérem (85mm) T:XF kopott ezüstözés 3222845
31952
475
Numizmatika
Kutas László (1936-2023) 1995. "Kutas Galériák" bronz névjegyérem (40mm) T:XF 3230599
31953
475
Numizmatika
Lajos József (1936-) ~1980. "A 25 éves munka emlékére - Nagyatádi Konzervgyár" egyoldalas, öntött bronz plakett, kissé sérült dísztokban (100mm) T:AU 3231666
31954
475
Numizmatika
Lajos József (1936-) "A Munkás Évek Emlékére" nagyméretű bronz egyoldalas plakett (83mm) T:UNC patina 3229156
31955
475
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" peremén jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,62g/0.835/42,5mm) T:PP,UNC,AU fo. Adamo BA3 3229168
31956
475
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" Ag és bronz emlékérem pár (36,31g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo PP3 3164761
31957
475
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" Ag és bronz emlékérem pár (36,17g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) 3185380
31958
475
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" jelzett Ag emlékérem kapszulában (36,19g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina 3211723
31959
475
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) 1994. "IV. Üzemgazdasági Napok Gyöngyös '94 - Hensch Árpád" egyoldalas bronz emlékérem (79mm) T:XF patina 3204749
31960
475
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879. Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1983. " ,,Miénk az élet tavasza" (Juhász Gyula) Szeged 1983 / 75 éves a Szakszervezetek Szegedi Általános Munkáskórusa" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft