https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 455

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Melocco Miklós (1935-) 1996. Herceghalom - Tangl Ferenc / Állattenyésztési és Takarmányozási Kutatóintézet" bronz emlékplakett eredeti dísztokban (120mm) T:UNC,AU
1
31999.

Melocco Miklós (1935-) 1996. Herceghalom - Tangl Ferenc / Állattenyésztési és Takarmányozási Kutatóintézet" bronz emlékplakett eredeti dísztokban (120mm) T:UNC,AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Melocco Miklós (1935-) 1997. "Koller-díj / Koller szerette a művészetet és az életet. Szeretete túlélte őt ebben a díjban" bronz érdemérem (100mm) T:AU
1
32000.

Melocco Miklós (1935-) 1997. "Koller-díj / Koller szerette a művészetet és az életet. Szeretete túlélte őt ebben a díjban" bronz érdemérem (100mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mező Tóth Kálmán DN "1672S-B Tallér" jelzetlen Ag? utánveret emlékérem, peremen "MTK - COPY" jelzéssel (42,5mm) T:AU patina
1
32001.

Mező Tóth Kálmán DN "1672S-B Tallér" jelzetlen Ag? utánveret emlékérem, peremen "MTK - COPY" jelzéssel (42,5mm) T:AU patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Murányi Gyula (1881-1920)1907. "Nemzetközi Sütő-Czukrász és Rokonipari Kiállítás" Br plakett (46,5x54mm) T:AU
1
32002.

Murányi Gyula (1881-1920)1907. "Nemzetközi Sütő-Czukrász és Rokonipari Kiállítás" Br plakett (46,5x54mm) T:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
10
 
Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag emlékérem (25,35g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo SK1
1
32003.

Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag emlékérem (25,35g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo SK1

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag emlékérem (25,07g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo SK1
1
32004.

Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag emlékérem (25,07g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo SK1

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
EUR
,
23,44
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag és bronz emlékérem pár (25,29g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo SK1
1
32005.

Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag és bronz emlékérem pár (25,29g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo SK1

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy István (1920-2017) 1976. "900 éves a Dukász korona / Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo PS2
1
32006.

Nagy István (1920-2017) 1976. "900 éves a Dukász korona / Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo PS2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Orr Lajos (1952-) 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br emlékérem (3xklf) fa éremtartóban (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br köszönő érem fa éremtartóban (70mm) T:1- patina, ph. Hungary 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br commemorative plaque (3xdiff) in wooden case (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br thank-you medallion in wooden case (70mm) T:AU patina, edge error
1
32007.

Orr Lajos (1952-) 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br emlékérem (3xklf) fa éremtartóban (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br köszönő érem fa éremtartóban (70mm) T:1- patina, ph. Hungary 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br commemorative plaque (3xdiff) in wooden case (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br thank-you medallion in wooden case (70mm) T:AU patina, edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pató Róza (1934-) 2004. "Kádár János 1912-1989 / Emlékérem 2004" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (75mm) T:AU
1
32008.

Pató Róza (1934-) 2004. "Kádár János 1912-1989 / Emlékérem 2004" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (75mm) T:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Patzó Pál (1886-1945) DN "Hindenburg" Zn emlékérem (50mm) T:F Hungary ND "General Feldmarschall Hindenburg" Zn medallion. Sign.: Pál Patzó (50mm) C:F HP 3807.
1
32009.

Patzó Pál (1886-1945) DN "Hindenburg" Zn emlékérem (50mm) T:F Hungary ND "General Feldmarschall Hindenburg" Zn medallion. Sign.: Pál Patzó (50mm) C:F HP 3807.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pálfy Gusztáv (1942-2021) 1971. "Katona Zsigmond gyógyszerész 1828-1902" kétoldalas öntött bronz emlékérem (78mm) T:VF ph
1
32010.

Pálfy Gusztáv (1942-2021) 1971. "Katona Zsigmond gyógyszerész 1828-1902" kétoldalas öntött bronz emlékérem (78mm) T:VF ph

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz