Okmányok

Tételek száma: 179

1911 Cibakházai Motor-Malom Rt. 3 db könyvecskéje, egy két bejegyzéssel, pecséttel. Egyik sérült
13509.

Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
0,94

1912 Bp., Ritter Antal úr III. ker. Bécsi út 185. sz. alatti házának átalakítási tervrajza, 1 : 75, 30f okmánybélyeggel, hátoldalán "Jóváhagyta Budapest székesfőváros tanácsa" bélyegzéssel, kissé foltos, 40x30 cm
13510.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1913-1980 Egyházi, vallási emléklapok, okmányok, össz. 14 db: elsőáldozási, konfirmációi, keresztelési emléklapok (közte Biczó András által illusztrált); Család-lap (hivatalos tanúsítvány) Bőzsöny Ferenc (1931-2018) családja részére (benne szüleinek házasságkötése, valamint születésének és keresztelésének időpontja); stb. Vegyes állapotban, részben sérült, foltos.
13511.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1916 M. Kir. Államvasutak vasúti menetjegy, kissé viseltes állapotban
13512.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1917 A Magyar Szent Korona Országainak Vörös Kereszt Egylete karácsonyi emléklapja, IV. Károly, Zita királyné és Habsburg Ottó képével, kitöltetlen, 21,5x13,5 cm
13513.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1919 Bp., Szabadalmi Okirat Magyar Népköztársaság felülbélyegzéssel, hajtott
13514.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1919 Pécsi Kereskedelmi és Iparbank Rt. betétkönyve
13515.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1920 Orosz gyógyszertári recept a cári időkből később felhasználva 22 cm / Russian pharmacy prescription
13516.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1922 Bp., Erdély, Maros-Torda vármegyei hivatalos bizonyítvány "Gegesi" nemesi előnév használatáról
13517.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Teljes forgalmi adó lerovási könyv az 1923-1925 közötti időszakra közel 1.500 db Forgalmi adó bélyeggel / Fast 1.500 turnover tax stamps from 1923-1925 in complete tax booklet.
13518.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1924 Dr. Karafiáth Jenő által írt és aláírt levél
13519.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1924 Bp. VI. Teréz krt. 54., Libál és März optikus fejléces levélpapírjára írt levél
13520.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft