Metszetek

Tételek száma: 43

Bernhard Plockhorst (1825-1907) után: A Szent Család. Kromolitográfia, papír, jelzett a litográfián: B. Plockhorst 1902. Feltekerve, foltos, viseltes állapotban, 88x60 cm
11204.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Indiánok fegyverei (Waffen der guyanischen Indianer, no. 13.). Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban. 19x14 cm
11205.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

[A drezdai új piacépület tervei] vordere Facciata zur Haupt Wache auf dem neuem Markt in Dresden. 5 db látkép és alaprajz. ca 1750 Martin Engelbrecht rézmetszete. / Plan of a ship-mill. Engraving 28x17 cm
11206.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ludwig Rohbock (1820-1883)-J(ohann) Poppel (1807-1882): Miskolcz. Színezett acélmetszet, papír, paszpartuban, jelzett a metszeten, 11×16,5 cm
11208.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883), Johann Poppel (1807-1882): A városháza Pesten. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, 11,5x17,5 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
11209.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

XIX. sz. Kaart van Jerusalem en de omstreken, Jeruzsálem térképe, litográfia, papír, holland nyelven, üvegezett fa keretben, 22x16 cm
11210.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11211.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

11212.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

11213.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Bibliai és egyházi jelenetek. Rézmetszet, vászon, kartonra kasírozva. Foltos. Fakeretben. 12x45,5 cm.
11214.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

11215.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

11216.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft