Üvegtárgyak Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3135971
12257
473
Glass-objects
Karacg Berekfürdői krakléüveg gyertyatartó. Jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 13,5 cm 3135974
12258
473
7500
Glass-objects
EDG Enzo De Gasperi gyertyatartó.Jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm 3135970
12259
473
Glass-objects
Kosta Boda díszpohár. Terv.: Ulrica Hydman Vallien. Címkével jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3186582
12260
473
7500
Glass-objects
Hutaüveg csizma. Nyugat-Európa, anyagában színezett, hibátlan, m: 17 cm 3186594
12261
473
7500
Glass-objects
Antik iparművész kraklé üveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm 3186607
12262
473
9500
Glass-objects
Schribska cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 12 cm 3186614
12263
473
7500
Glass-objects
Cseh mohazöld asztaldísz, jelzés nélkül, kopással, h: 38 cm 3191861
12264
473
Glass-objects
Üveg oroszlán. cca 1950, orosz, kissé színezett iparművész hutaüveg. Jelzés nélkül, 19x13 cm 3210869
12265
473
8500
Glass-objects
Murano anyagában színezett nagyváza, anyagában színezett hutaüveg, kopással, m: 40,5 cm 3210875
12266
473
9500
Glass-objects
cca 1980 MP Creation stúdióváza, lüszteres, savmaratott, színes szállal színezett díszítéssel, címkével jelzett, hibátlan, m: 28 cm 3208559
12267
473
Glass-objects
Karcag Berekfürdői krakléüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 32,5 cm 3210020
12268
473
Glass-objects
cca 1930, Patzauer Aladár Szikvízüzeme Hódmezővásárhely, fejazonos, kissé sérült porcelánbetétes fejjel, m: 27,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft