Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 760

1983. 100Ft Cu-Ni-Zn "Széchenyi István" eredeti sérült műbőr tokban, tanúsítvánnyal T:UNC (eredetileg PP) Adamo EM74
31282.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1983. 100Ft alpakka "Czóbel Béla" jelzett próbaveret. Csak 50 darab létezik belőle! T:PP / Hungary 1983. 100 Forint nickel-silver "Czóbel Béla" marked trial strike in capsule. Only 50 pieces exist! C:PP Adamo EM75
31283.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

1984. 20Ft Cu-Ni "FAO - Védd az erdőt" + 100Ft Cu-Ni "FAO - Ha kivágod, ültess is" kapszulában + 1985. 20Ft Cu-Ni "FAO" + 100Ft Cu-Ni "FAO" T:UNC,AU
31284.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1984. 500Ft Ag "Szarajevói Téli Olimpia" T:BU patina Adamo EM76
31285.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

1984. 500Ft Ag "Szarajevói Téli Olimpia" T:UNC Adamo EM76
31286.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1984. 500Ft Ag "Nők évtizede" T:BU patina Adamo EM77
31287.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1984. 500Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles" T:BU folt Adamo EM79
31288.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

1985. 100Ft Cu-Ni-Zn (3xklf) "Természetvédelem - Mocsári Teknős, Vadmacska, Vidra" T:UNC,AU patina Adamo EM82, EM83, EM84
31289.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1985. 100Ft Cu-Ni-Zn "Természetvédelem - Vadmacska" kapszulában T:BU kis patina Adamo EM83
31290.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1985. 200Ft Ag (3xklf) "Természetvédelem - Mocsári Teknős, Vadmacska, Vidra" T:UNC,AU patina Adamo EM85; EM86; EM87
31291.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1985. 100Ft Cu-Ni-Zn (3xklf) "Természetvédelem - Mocsári Teknős, Vadmacska, Vidra" T:BU  Adamo EM82, EM83, EM84
31292.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1985. 100Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság 1986. - Mexikó" + 100Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság 1986. - Mexikó térkép" T:BU
31293.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft