https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 263

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1935 Budapest Carta e Guida. Bp., Ufficio Turistico Municip., kétoldalas olasz nyelvű turista kalauz, fekete-fehér fotókkal, benne nem csak budapesti, hanem magyar információkkal is, valamint Budapest térképpel, térkép: 45x41 cm
1
19204.

1935 Budapest Carta e Guida. Bp., Ufficio Turistico Municip., kétoldalas olasz nyelvű turista kalauz, fekete-fehér fotókkal, benne nem csak budapesti, hanem magyar információkkal is, valamint Budapest térképpel, térkép: 45x41 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1931 Ausztria. Utazási prospektus. Wien, Bundesministerium für Handel und Verkehr, kihajtható utazási prospektus, fekete-fehér képanyaggal.
1
19205.

1931 Ausztria. Utazási prospektus. Wien, Bundesministerium für Handel und Verkehr, kihajtható utazási prospektus, fekete-fehér képanyaggal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
[Balbo, Italo (1896-1940)]: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 188+2 p.+32 t. (fekete-fehér fotók)+1 (térkép) t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé laza fűzéssel.
1
19206.

[Balbo, Italo (1896-1940)]: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 188+2 p.+32 t. (fekete-fehér fotók)+1 (térkép) t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé laza fűzéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
1
 
[Agostini, Alberto Maria de (1883-1960)] Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+2 p.+28 t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal. + [Up de Graff, Fritz W. (1873-1927)]: F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1933.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. (címkép)+164+4 p.+28 (fekete-fehér fotók) t. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, foxin foltos lapokkal.
1
19207.

[Agostini, Alberto Maria de (1883-1960)] Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+2 p.+28 t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal. + [Up de Graff, Fritz W. (1873-1927)]: F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1933.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. (címkép)+164+4 p.+28 (fekete-fehér fotók) t. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, foxin foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyarország helységnévtára 1952. Bp., 1952, Statisztikai Kiadóvállalat. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben, előzéklapon egészen apró lapszéli sérülésekkel.
1
19208.

Magyarország helységnévtára 1952. Bp., 1952, Statisztikai Kiadóvállalat. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben, előzéklapon egészen apró lapszéli sérülésekkel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Magyarország helységnévtára 1956. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé kopot gerinccel és borítóva, hiányzó címlappal, azt követő első lap teteje vágott, .
1
19209.

Magyarország helységnévtára 1956. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé kopot gerinccel és borítóva, hiányzó címlappal, azt követő első lap teteje vágott, .

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mészáros Csaba: Tekintély és bizalom. Kultúrák Keresztútján. Bp., 2013, L'Harmattan, kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
1
19210.

Mészáros Csaba: Tekintély és bizalom. Kultúrák Keresztútján. Bp., 2013, L'Harmattan, kiadói papírkötés, újszerű állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fodor István: A bantu nyelvek. Kultúrák Keresztútján. Bp., 2007, L'Harmattan, kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
1
19211.

Fodor István: A bantu nyelvek. Kultúrák Keresztútján. Bp., 2007, L'Harmattan, kiadói papírkötés, újszerű állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Memoria Grafícia de la Ciudad de Alicante. Volumen I-II. Alicante, 1990, Patronato Municipal Quinto Centenario Ciudad de Alicante. Spanyol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói tokban.
1
19212.

Memoria Grafícia de la Ciudad de Alicante. Volumen I-II. Alicante, 1990, Patronato Municipal Quinto Centenario Ciudad de Alicante. Spanyol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói tokban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Árvízkönyv Szeged javára. Szerk.: Szász Károly. Kiadja Kisfaludy-Társaság. Bp.,1880., Franklin, 8+518 p.+1 t. (Morelli Gusztáv metszete) t. Első kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérülésnyomokkal.  Jamniczky Lajos (?-1895). műépítész, könyvgyűjtő névbélyegzőivel.
1
19213.

Árvízkönyv Szeged javára. Szerk.: Szász Károly. Kiadja Kisfaludy-Társaság. Bp.,1880., Franklin, 8+518 p.+1 t. (Morelli Gusztáv metszete) t. Első kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérülésnyomokkal. Jamniczky Lajos (?-1895). műépítész, könyvgyűjtő névbélyegzőivel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Österreichs Illustrierter Almanach mit internationalen Anhang Wien,1937.. a 44 oldaltól külön részben Königreich Ungarn mit seinen Sommerfrischen, Heilbäder, Kuranstalten, Sanatorien, Fremdenverkehrsorten und Unterkunftsmöglichkeiten etc. KÉpes bemutatása többek között Balatonalmádi, Balatonfüred, Budapest, Hévíz, Szeged, Veszprém, Siófokról,Kiadói, kissé szamárfüles, foltos papíborítóval.
1
19214.

Österreichs Illustrierter Almanach mit internationalen Anhang Wien,1937.. a 44 oldaltól külön részben Königreich Ungarn mit seinen Sommerfrischen, Heilbäder, Kuranstalten, Sanatorien, Fremdenverkehrsorten und Unterkunftsmöglichkeiten etc. KÉpes bemutatása többek között Balatonalmádi, Balatonfüred, Budapest, Hévíz, Szeged, Veszprém, Siófokról,Kiadói, kissé szamárfüles, foltos papíborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben V. kötet: Stiria. Bp., 1890, M. Kir. Államnyomda, XI+412 p. +1 (színes képtábla) t. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos!
1
19215.

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben V. kötet: Stiria. Bp., 1890, M. Kir. Államnyomda, XI+412 p. +1 (színes képtábla) t. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz