Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom Tételek száma: 35
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3166273
20948
473
Books: Tales
Döbrentei Kornél: Tiszóka. Csáky Lajos rajzaival. A szerző által DEDIKÁLT! Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, gerincen apró sérüléssel. 3155927
20949
473
Books: Tales
Grätzer József: Sicc... Szórakoztató időtöltések, cseles csalafintaságok. Bp., 1957, Móra. A borító Würtz Ádám munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval. 3207203
20950
473
Books: Tales
Nyitnikék. Kisiskolások könyve. I-II. félév (1-2. köt.) Szerk.: Huszár Tiborné. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói sérült papírkötés + Nyitnikék 3. Csupaszám országban. Szerk. Huszár Tiborné. Rajzolta: Kepes Erzsébet. Kisiskolások könyve. Bp.,1976, RTV-Minerva, (Offset-ny.), sérült papírkötés. Firkákkal. 3166261
20951
473
Books: Tales
Döbrentei Kornél: Hangyaúton. Illényi Tamara rajzaival. A szerző által DEDIKÁLT! Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány. 3192956
20952
473
Books: Tales
Florence Montgomery: Gyermekszív rejtelmei. Fordította Baloghy Mária. Sipos Béla rajzaival. Bp., (1943), Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott gerinccel, sérült borítóval, korabeli ajándékozási sorokkal és tulajdonosi névbejegyzéssel. 3212775
20953
473
Books: Tales
Altay Margit: Mókuska. Regény fiatal leányok számára. cca 1940, Nova Irodalmi Intézet, sérült félvászon kötés, sérült gerinccel, firkával. 3207106
20954
473
Books: Tales
Donald Kacsa - Dagobert bácsi és a sokszorosított egyes számú. Bp., 1993, Egmont-Pannónia, papírkötés, kopással, kis szakadással, folttal. 3207181
20955
473
Books: Tales
Bálint Ágnes: Én vagyok a Tévé-Maci. Bp.,1983., Móra. Kiadói kissé kopott, javított kartonált papírkötésben, szennylapon folttal. 3211209
20956
473
Books: Tales
Betűvetés. Hangutánzó ÁBC katholikus elemi iskolák számára. Szerk.: Öveges Kálmán, Pohárnok Jenő. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., 1933, Szent István-Társulat, 112 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, néhány sérült lappal. 3208144
20957
473
Books: Tales
Sárkányölő ikertestvérek. Kopácsi népmesék. Gyűjtötte, sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket készítette Katona Imre. Hagyományaink III. Újvídék, 1972., Forum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés 2863953
20958
473
Books: Tales
(James) Fenimore Cooper: Bőrharisnya. A magyar ifjúság számára átdolgozta Szirmai Józsefné. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1940, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kevés kopás 3176308
20959
473
Books: Tales
Bágyi János Bözödi György Az eszös gyermök - Bágyi János meséi Bözödi György lejegyzésében Bukarest, 1958. Ifjúsági könyvkiadó 199 p. Kiadói papírkötés kis sérüléssel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft