Órák Tételek száma: 72
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3130024
12809
472
Watches
Helvetia női karóra, mechanikus, bőr szíjjal, sérült számlappal, díszdobozban, számlap d: 20 mm 3145881
12810
472
130000
Watches
Arany (Au) 14K Angré zsebóra, jelzett, kulccsal, javított vagy pótolt karika, d: 4,5 cm, bruttó: 54,2 g
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
3193778
12811
472
Watches
Tissot F385 karóra. Kvarc, dátumkijelzéssel, működik, bőr szíjjal, leírással, dobozában, számlap d: 26 mm 3159361
12812
472
200000
Watches
Longines 14K arany (Au) vintage kézi felhúzós karóra. szép számlappal, bőr szíjjal, működő, jó állapotban d: 33 mm
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
3143291
12813
472
140000
Watches
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
3062794
12814
472
30000
Watches
Biedermeier asztali óra oszlopos, feles ütős szerkezet, működik, számlap sérült 45x55 cm 2514784
12815
472
50000
Watches
Asztali óra, kézzel festett fa tokban, mechanikus negyedütős szerkezettel. Kopott, hátlap hiány. m: 52 cm 3158162
12816
472
Watches
R jelzéssel biszkvit porcelán óra, sérült, m: 26 cm 3181418
12817
472
Watches
Orosz rusztikus asztali óra, kulcs nélkül, kopással, m: 21 cm 3160238
12818
472
3400
Watches
Kienzle Chronoquartz retro falióra, műanyag testtel, 21x17 cm 2955556
12819
472
30000
Watches
cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm 3143857
12820
472
26000
Watches
Falióra. Ingajáratos, felesütös szerkezettel. XIX. sz. festett porcelán számlappal. zománc és réz ingával, faragott fa tokkal, tok jó állapotban, egy részt vissza kell ragasztani, ütő mechanika működik, az óra szerkezet javításra szorul 100 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft