Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 506

Wilhelm Fraenger: Hieronymus Bosch. Ford: Dávid Gábor Csaba. Lutz Braun felvételeivel és Patrik Reuterswärd utószavával. Bp, 1982., Corvina, 485 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, gerincen kis szakadással egyébként jó állapotban
19869.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Nánay István: Profán szentély. Színpad a kápolnában. (Az ELTE Egyetemi Színpad története). Pécs, 2007, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, DVD-melléklettel.
19870.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Novotny Tihamér: Matyó. Matyófalvi (Matyó) Gábor (1947-1998). H.n., [2013], Ritterné Matyófalvi Judit. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19871.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

K. Peák Ildikó, Shah Gabriella: Mihályfi-gyűjtemény. Mihályfi collection. Salgótarján, 2014, Dornyay Béla Múzeum. 304 p. Magyar és angol nyelven. Színes és fekete fehér képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Bortnyik Sándor, Galimberti Sándor, Kádár Béla, Márffy Ödön, Nemes Lampérth József, Rippl-Rónai József, Scheiber Hugó, Uitz Béla műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, gerincen és borító élén apró sérülésekkel, jó állapotban.
19872.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Sinkó Kalló Katalin: Kalotaszegi nagyírásos. Bukarest, 1980, Kriterion, 16 p.+106 t. 355 mintát tartalmazó, teljes mappa. Kiadói félvászon mappában, jó állapotban.
19873.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

19874.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon illusztrált kiadvány. Benne Barcsay Jenő, Bálint Endre, Gross Arnold Gyulai Liviusz, Hincz Gyula, Kass János, Kondor Béla, Korniss Dezső, Lakner László, Martyn Ferenc, Maurer Dóra, Ország Lili, Reich Károly, Szabó Vladimir, Szász Endre, Varga Nándor Lajos, Würtz Ádám és más művészek munkáival. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, papír tokban.
19875.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1905-1906 Művészi ipar. Az Iparművészet érdekeit szolgáló független képes folyóirat 5 darab száma, szerk.: Hamvay Ödön. Kissé sérült papírkötés.
19876.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

19877.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

19878.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Hegyi Lóránd: Nádler István. Szerk.: Bárd Johanna, Nádler István. Az életrajzot összeállította: Rum Attila. Bp., 2001, Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal, közte a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.  Az elején feltehetőleg, a művész, Nádler István (1938-) megkezdett, de be nem fejezett dedikációjával. Csak név, aláírás, dátum...stb nincs benne.
19879.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19880.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft