Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 496
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3180219
21480
472
Párnadal. Kitagava Utamaro munkái. Bp., 1998., Terebess. Erotikus nyomatok reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban. 3177134
21481
472
Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Borsos Miklós illusztrációival. Bp., 1963., Szépirodalmi. Kiadói egészbőr-kötésben. Számozás nélkül! 3184524
21482
472
Ambrus Zoltán: Törpék és óriások. Bp., 1907, Révai és Salamon. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, gerinc sérült, címlap hiányzik, kopottas állapotban. 3181149
21483
472
Riedl Frigyes: Arany János. Bp., 1904., Franklin 1 t. +351 p. 3. kiadás. Átkötött modern papírkötés, foltos címképpel és címlappal. 3181158
21484
472
Kis-Erős Ferenc: Poétika. Hozzákötve: Verstan. Bp., 1916, Szent-István-Társulat, 134+79+1 p. Átkötött félvászon-kötés, néhány lapon bejelöléssel. 3096004
21485
472
Győriványi Sándor: A Kisgazdapárt regénye a kezdetektől napjainkig. Változó VILÁG Könyvtár 5.Bp., é.n. Útmutató Kiadó. Kiadói, kopottas papírkötésben. 3180695
21486
472
Harsányi Zsolt: Jókedvű könyv. (Új gyűjtés). Bp., 1939, Singer és Wolfner, 221+(3) p. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, a 17-32. oldalak kijárnak. 2749769
21487
472
Buday László: Fejlődés, hit, alkat. (München), 1944, Veritas (Kassa, "Wiko" kő- és könyvnyomda), 94+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. 3164685
21488
472
Petrőczi Éva: A bokályos házban. A szerző, Petrőczi Éva (1951- ) József Attila-díjas költő, író, műfordító, irodalomtörténész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1997, Balassi. Kiadói papírkötés. 3164712
21489
472
Alföldy Jenő: Koppintások. Irodalmi paródiák és utánzatok. A szerző, Alföldy Jenő (1939-) József Attila-díjas irodalomtörténész, kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1992, Szerző. Kiadói papírkötés. 3164710
21490
472
Kiss Gyula: Béke. Évek és tüzek. Illyés Gyula előszavával. A szerző, Kiss Gyula (1917-2003) író, költő, szociográfus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Mezőkövesd, 1992, Mezőkövesdi Önkormányzat Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés. 3164884
21491
472
Vajda Mária: Hol a világ közepe? (Parasztvallomások a szerelemről.) Kecskemét, 1988, Forrás Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft