Metszetek Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3194088
11317
472
Engravings
cca 1750 Zsigmond császár velencei győzelmének allegóriája. rézmetszet. 16x23 cm 3048852
11318
472
30000
Engravings
1862 Sopron, össz. 6 db színezett rotációs fametszet (bencés és domonkos templom, megyeház, színház, stb.) a Vasárnapi Újság töredékszámából (két lapon), lapméret: 34,5x25,5 cm 3147441
11319
472
Engravings
Jakob Alt (1789-1872) után, Adolph Friedrich Kunike (1777-1838): Kloster Klein=Mariazell bei Ofen (Óbuda-Kiscell). Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten c. kiadványból. Foltos, körbevágva. Fakeretben, 25,5×35,5 cm / 3166437
11320
472
4800
Engravings
1761 Nagyszombat Tyrnavie, rézmetszetű, Szent Bernátot ábrázoló szentkép 8x12 cm 2988294
11321
472
14000
Engravings
XIX. sz. ismeretlen japán művész munkája (Abu Hishikawa?): Két alak és kalligráfia. Fametszet, papír. Üvegezett fakeretben. 19×14 cm 2988297
11322
472
14000
Engravings
XIX. sz. ismeretlen japán művész munkája: Lovas a hídon. Fametszet, papír. Üvegezett fakeretben. 23,5×17,5 cm 3026489
11323
472
11000
Engravings
Ishikawa Toyonobonu (1711-1785), japán művész, 2 db mű: Jelenet. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. 22,5x16 cm. 3147259
11324
472
Engravings
cca 1840 Shakespeare 5 db művét bemutató acélmetszet 8,5x14 cm 3106738
11325
472
Engravings
Bibliai és egyházi jelenetek. Rézmetszet, vászon, kartonra kasírozva. Foltos. Fakeretben. 12x45,5 cm. 3080703
11326
472
Engravings
L'interméde - a közjáték. Rézmetszet, papír. Jelzett. 24x35 cm jean Beraud után Ed. Ramus. 3080686
11327
472
Engravings
Lotz Károly (1833-1904) után, Marastoni József (1834-1895): Széna gyűjtés. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Széle kissé foltos, 32x44 cm Félbe hajtva 3062485
11328
472
Engravings
Galics (Oroszország). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, kissé foltos, 10x15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft