Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3143107
11128
472
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Sámson-kút, České Budějovice (Samsonbrunnen, Budweis). Litográfia, papír, számozott (200/200). Üvegezett, sérült fakeretben. Lap széle kissé foltos. 30x33 cm 3196523
11129
472
Olvashatatlan jelzéssel (paszpartu által takarva): Vajdahunyad vára, Városliget, Budapest. Rézkarc, papír. 16,5x22 cm 3197092
11130
472
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, kartonon. Szélein kissé kopott. Dekoratív fakeretben. 23x31,5 cm 3199943
11131
472
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kerítés. Olaj, papír. Üvegezett fakeretben. 19x29 cm 3199957
11132
472
Olvashatatlan jelzéssel, 6 db rajz: Tájak, utcarészletek. Tus, papír. Üvegezett, dekoratív, részben sérült fakeretekben. 16x11 és 15x21 cm közötti méretekben. 3199157
11133
472
Olvashatatlan jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 50×70 cm 3199019
11134
472
Olvashatatlan (Grabowiecz?) jelzéssel: Őszi Aquincum, 1928. Rézkarc, papír, jelzett. 12x14,5 cm. Üvegezett fakeretben. 3199033
11135
472
Olvashatatlan (...Jenő?) jelzéssel, 2 db grafika: Tabáni látkép és részlet, 1920-30 körül. Rézkarc, papír, jelzett. 18x13 és 14,5x11 cm. Üvegezett, korabeli fakeretben. Egyik lap széle kissé foltos. 3198586
11136
472
Olvashatatlan jelzéssel: Anika. Szitanyomat, papír, lap bal felén törésnyomokkal, 34×25 cm 3198519
11137
472
Olvashatatlan jelzéssel: Libák a tanyán. Olaj, karton, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 20x26 cm 3198402
11138
472
3200
Olvashatatlan jelzéssel: Bem és Petőfi. Színezett rézkarc, papír, foltos, kissé sérült. Paszpartuban. 37×29 cm 3194956
11139
472
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. eleje: Napfényes táj, (1912?). Olaj, vászon, dublírozott. 65,5x48 cm. Fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft