Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3182093
11042
472
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Vaszary J. jelzéssel: Strandjelenet. Vegyes technika, papír. 50x70 cm 3182092
11043
472
Vaszary J. jelzéssel: Strandon. Vegyes technika, papír. 50x70 cm 3182089
11044
472
Kmetty jelzéssel: Alvó alak. Vegyes technika, papír. 70x50 cm 3182087
11045
472
MT jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, papír. 70x50 cm 3182086
11046
472
Kmetty jelzéssel: Poroló asszony. Vegyes technika, papír. 70x50 cm 3182084
11047
472
MT jelzéssel: Női akt. Vegyes technika, papír. 70x50 cm 3182082
11048
472
MT jelzéssel: Alak. Vegyes technika, papír. 70x50 cm 2955271
11050
472
14000
Keszi-Kortész (?) jelzéssel: Szalonban olvasó. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 80×60 cm 2980663
11051
472
14000
Abonyi Ervin jelzéssel: Patakpart. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 41x51 cm 3102236
11052
472
Gebhardt jelzéssel: Csendélet. Olaj, fa. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x40 cm 3129237
11053
472
Medgyessy jelzéssel: Alakok. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 22×31 cm 3128189
11054
472
8500
Nyárádi (?) jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, 30,5x49 cm. Dekoratív fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft