Festmények és grafikák Tételek száma: 1013
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3137570
10358
471
Kuno Gonschior (1935-2010): Zöld-narancs kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Az 1978-ban, Fajó János által kiadott 9 német művész c. mappából. 26x6 cm. 3097570
10359
471
Gulyás Gyula (1944-2008): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Számozott: 64/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 22x18,5 cm. 3137643
10360
471
Edgar Gutbub (1940-2017): Konstruktív kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Az 1978-ban, Fajó János által kiadott 9 német művész c. mappából. Lapméret: 34,5x29 cm 3137645
10361
471
Friedrich Gräsel (1927-2013): Metszett hasábok. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Az 1978-ban, Fajó János által kiadott 9 német művész c. mappából. Lapméret: 34,5x29 cm 3169861
10362
471
Gádor Emil (1911-1998): Balatonfüredi részlet. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. Hátoldalán címkén "Gádor Balatonfüred" felirattal. 24x33 cm 3169098
10363
471
32000
Gádor Emil (1911-1998): Tanya. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm 3189506
10364
471
Gálffy Béla (1901-1985): Táj, 1970. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 40x50 cm 3192233
10365
471
19000
Gutaházy Németh Gyula (1892-1959): Lovasszekér az erdőben. Olaj, karton, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 25×35 cm 3191350
10366
471
Gross Arnold (1929-2015): Hajnal. "Fakszimile" grafika, papír, jelzett. 14,5x15,5 cm 3191364
10367
471
19000
Gross Arnold (1929-2015): Előtértanulmány. "Fakszimile" grafika, papír, jelzett. Kissé gyűrött. 22,5x31,5 cm 3190247
10368
471
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Április, 1951. Fametszet, kézi levonat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 32x44 cm 3190291
10369
471
Györki Árpád (1954-): Jászberényi tanya. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 50x70 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft