Fotó Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3178132
14188
470
Photo
cca 1926 A régi autók is ,,találkoztak" vonatokkal a vasúti átjáróban, + hozzáadva még két másik felvételt, más helyszínekről, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm és 10x15 cm 3178027
14189
470
Photo
cca 1920 ,,Erős Pisták" a fényképezőgép előtt, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 10x15 cm 3181147
14190
470
Photo
cca 1930 Jenny és Jackson revütáncosok, Sonya fotó, 4 db, közte 2 db sérült, 16×11,5 cm 3184363
14191
470
Photo
1978 Vadászok május elsejei felvonuláson, zászlóval, fotó, ragasztásnyomokkal, 18x12,5 cm 3180357
14192
470
Photo
cca 1950 Labdarúgócsapat fotója, a hátoldalon pecséttel jelzett (Pobuda Foto Bp.), kis saroktöréssel, 18x13 cm 3180353
14193
470
Photo
1949.VI.12. Bp., BLASZ - DKLASz (13:0) ifi válogatott labdarúgó-mérkőzés csapatfotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Sport-foto munkaközösség Etényi-Pobuda), kis saroktöréssel, 17,5x12 cm 3180349
14194
470
Photo
1949.IV.10. Bp., BLASZ - Pestvidék (9:1) labdarúgó-mérkőzés csapatfotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Sport-foto munkaközösség Etényi-Pobuda), kis törésnyomokkal, 18x12 cm 3183572
14195
470
Photo
1987 100 éves a legendás MÁV 424-es mozdony, egy ilyen típus beemelése Gárdonyban az állomáson, fotó, hátoldalon részletes leírással, szép állapotban, 13×18 cm 3181154
14196
470
Photo
cca 1930 Táncoló lány ugrókötéllel, L. Art Foto Salon Budapest, fotó, 18×12 cm 3158363
14197
470
Photo
Elka Bakalova: Batschkovo diafilm és leírás (1967), Batschkovo - die Wandmalereien der Grabkirche színes dia fotó sorozat 24 db dia képpel + kísérő füzettel, Bulgária, Bachkovo kolostor, az ortodox sírtemplom középkori ikonjai, freskói és falfestményei 3129005
14198
470
Photo
cca 1925 Szászrégeni Református Ifjúság Biblia-Köre, fotó, sérülésekkel, 13,5×22,5 cm 3142083
14199
470
Photo
cca 1972 20 db fotó dalfesztiválról híres zenészekkel, Sebő, Benkő Dániel, stb. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft