Fotó Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3180426
14044
470
Photo
cca 1900-1920 Debrecen, római katolikus főgimnázium, nagyméretű fotó, sérült kartonon, törésnyommal, 22x16 cm (teljes méret: 32,5x25 cm) 3180398
14045
470
Photo
1906 Tokaj, vasútállomás, nagyméretű fotó, díszes, sérült kartonon, 20x15,5 cm (teljes méret: 30x25 cm) 3183344
14046
470
Photo
1910 Felvidéki vasúti kiránduláson készített 4 db fotó kartonon: Hernád völgye, Krompachi vasgyár, jó állapotban, 8,5×11 cm 3179679
14047
470
Photo
Felvidéki várak, kastélyok enteriőrjei, termek, berendezési tárgyak, bútorok (Kassa, Lőcse, Krasznahorka, Galgóc, Erdődy-kastély, stb.), össz. 10 db fotó és nyomtatvány, vegyes állapotban, 11x9 cm és 24x18 cm között 3163623
14048
470
Photo
1908 Küküllővár (Cetatea de Balta), Erdély, hátoldalon feliratozott fotó, vágott sarok, 30×39 cm 3167379
14049
470
Photo
cca 1960 Velence, Szent Márk tér. 2 db fotó üveg mögött 18x25 cm 3182991
14050
470
28000
Photo
cca 1910 Nagybiccse, Vág folyó, épülő híd, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon Spiegel J. fotós pecsétjével, foltos, vágott karton, 17,5×23 cm 3183413
14051
470
Photo
1940 A felvidéki Krasznahorka, Vadas Ernő (1899-1962) fotója, hátoldalon pecséttel jelzett, feliratozva, szép állapotban, 17,5×24 cm 3181239
14052
470
Photo
cca 1860-70 Előkelő férfi portréja, keményhátú fotó Lojanek János nagyváradi (Erdély) műterméből, sérült, 10x6 cm 3178182
14053
470
Photo
cca 1865-1870 Fiatal, előkelő hölgy, gyerekek és fiatal férfi portréja, 4 db keményhátú fotó Tauffer Gyula fényképész kolozsvári műterméből, 10,5×6 cm 3179361
14054
470
Photo
cca 1860 Fiatal, előkelő hölgy portréja, keményhátú fotó Veress Ferenc kolozsvári műterméből, magyar-erdélyi címeres hátlappal, jó állapotban, 10,5x6 cm 3179371
14055
470
Photo
cca 1860 Fiatal, előkelő hölgy ovális portréja, ritka stilizált képkeretszerű ornamentikával díszített keményhátú fotó Veress Ferenc kolozsvári műterméből, érdekes magyar-erdélyi címeres és fényképezőgépes-festőállványos hátlappal, jó állapotban, 10,5x6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft