Kerámiák Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3174008
11472
469
4200
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, m: 25,5 cm 3174010
11473
469
4200
Art-ceramics
Retro iparművész váza, számozott, m: 20,5 cm 3174059
11474
469
4800
Art-ceramics
Borbás Vali: Papírmalom. Kerámia kép falidísz, 29x19 cm 3174061
11475
469
4800
Art-ceramics
Borbás Vali: Mezei virágok. Kerámia kép falidísz, 30x20 cm 3174044
11476
469
4600
Art-ceramics
Tál spagetti. Iparművész kerámiamunka, jelzés nélkül, kis sérülésekkel, d: 22 cm 3174032
11477
469
4200
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi: Ikebana. Jelzett, 17x15 cm 3174028
11478
469
4200
Art-ceramics
Polyák János (1967-): Retro gömbváza. Jelzett, kis mázhibával, m: 14,5 cm 3174023
11479
469
4200
Art-ceramics
Retro iparművész gömbváza, jelzett, m: 15 cm 3174012
11480
469
4200
Art-ceramics
Retro német foltozott narancssárga váza, sorszámozott, m: 18 cm 3172990
11481
469
Art-ceramics
Antik mázas kerámia váza, jelzés nélkül, lepattanással, m: 33 cm 3172958
11482
469
Art-ceramics
Iparművészeti Gorka váza, jelzés nélkül, kis kopással, m:17,5 cm 3172034
11483
469
Art-ceramics
Gonda Margit: 3 darab kerámia váza. Egyik repedéssel, jelzett, m: 18-19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft