Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3009700
31770
469
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Simon Ferenc (1922-) 1985. "A szolnoki vár 300 éve szabad / MÉE - A török uralom véget ért" Ag és bronz emlékérem pár (34,57/0.640g/42,5mm) T:BU 3172194
31771
469
11000
Numizmatika
Soltra E. Tamás 2016. "István Bíró Civil Díj" bronz emlékérem (60mm) + "Szent Mihály Civil Díj" bronz emlékérem (60mm) T:AU 3172209
31772
469
Numizmatika
Soltra E. Tamás DN "Kabos Gyula Díj - Petőfi Színház Sopron" gipszminta (101x68mm) T:AU 3132669
31773
469
Numizmatika
Somorjai László (1949-) 1977. "Sopron" kétoldalas bronz emlékérem Sopron szabad királyi várossá tételének 700. évfordulójára (32mm) T:AU 3172186
31774
469
11000
Numizmatika
Sz. Egyed Emma (1935-) 2002. "Liszt Ferenc Konferencia és Kulturális Központ / Pro Kultúra Sopron" aranyozott Ag emlékérem (31,13g/0.999/42,5mm) T:PP 3151871
31775
469
Numizmatika
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag emlékérem kapszulában (41,65g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo ZE3 3169156
31776
469
Numizmatika
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja,1985. Zalaegerszeg - Zala vár" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU ph Adamo ZE4 3169537
31777
469
Numizmatika
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" ezüstpatinázott bronz és bronz emlékérem pár (2xklf) (42,5mm) T:AU kis ph, patina 3114885
31778
469
7500
Numizmatika
Szabolcs Péter (1942-) 1987. "MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves" Ag emlékérem (35,75g/0.800/42,5mm) T:UNC kis patina Adamo ZE5 3134446
31779
469
Numizmatika
Szabó Gábor (1940-) DN "Péterfi István / Művészeti Alap Zenei Szakosztálya" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (~98-100mm) T:AU halvány patina 3174909
31780
469
Numizmatika
Szabó Gábor (1940- ) DN "20 év a Fővárosi Nevelési Tanácsadóért" egyoldalas, öntött bronz plakett (~86-88mm) T:AU 3132076
31781
469
Numizmatika
Szabó Géza (1939-2018) DN "IV. Béla király bullája" peremén jelzett Ag emlékérem (34,42g/0.925/42,5mm) T:UNC Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft