Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3170232
31674
469
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1978. "Éremgyűjtő Csoport -Keszthely / Dunántúli Éremgyűjtők V. Keszthelyi Találkozója" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo KE15 3170223
31675
469
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo KE19 3152666
31676
469
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" jelzett Ag emlékérem (28,00g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo KE19 3170772
31677
469
Numizmatika
Király Róbert (1930-) 1981. "Kisfaludy Károly 1788-1830 / Agria Játékszín 1975-1981" bronz emlékérem fa tartóval (96mm) T:AU 3171751
31678
469
Numizmatika
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1925. "Grósz Emil" egyoldalas bronz plakett. "AEMILIO DE GRÓSZ XXV ANNOS PROFESSORI DISCIPULI ET AMICI MCMXXV" (80mm) T:AU patina HP 4914. 3067522
31679
469
14000
Numizmatika
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1926. "Wolfner József" egyoldalas bronz emlékérem (85mm) T:XF patina / Hungary 1926. "József Wolfner" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (85mm) C:XF patina HP 4916. 3169831
31680
469
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1983. "Szentgotthárd alapításának 800 éves évfordulójára - III. Béla / MÉE Szombathelyi Csoportja" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis ph Adamo SH4 2737526
31681
469
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Claudius" kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:1,1- kis ph / Hungary 1988. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Claudius" two-sided bronze commemorative medallion, designed by Sándor Kiss (29mm) C:UNC,AU small edge error Adamo SH9 3169705
31682
469
Numizmatika
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1970. "Felszabadulásunk 25. évfordulóján - Miskolc város Tanácsa" kétoldalas bronz plakett (96mm) T:AU 3131486
31683
469
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) ~1980-1990. "MAFILM (Magyar Nemzeti Filmalap Zrt.)" kétoldalas fém plakett márványtalpra rögzítve (~88mm) fatalpas plexi vitrinben (185x125x75mm) T:AU 3169498
31684
469
7500
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) ~1990. "Reményi Ede Zenei Díj" Miskolc város zenei díja, kétoldalas bronz plakett (95mm) T:AU,XF patina 3059998
31685
469
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Korányi Sándor" jelzett Ag emlékérem (16,19g/0,925/32mm) T:1- (PP) patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft