Órák Tételek száma: 116
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3135860
13093
466
Watches
3 db óra gyűrű kvarc szerkezettel 3146383
13094
466
Watches
Katonai számlapos karóra. Dátumkijelzéssel, kvarc, kopással, számlap d: 28 mm 3139687
13095
466
Watches
Tellus mechanikus karóra, másodperc segédkörrel, szíj nélkül, működik, karcos, számlap d: 28 mm 3145890
13096
466
120000
Watches
Arany (Au) 14K zsebóra, jelzett, sérült üveg, nem jár, d: 4,5 cm, bruttó: 58,1 g
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3139688
13097
466
Watches
Fero 2 darab karóra, szíj nélkül, mechanikus, nem működnek, számlap d: 30-32 mm 3145861
13098
466
120000
Watches
Arany (Au) 14K Chronometre zsebóra, jelzett, működik, d: 5 cm, bruttó: 60 g
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3144387
13099
466
Watches
8 db vegyes női és férfi karóra, nem kipróbált állapotban 3111335
13100
466
650000
Watches
Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-8 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca 1970. Szerkezetszám; 209284 Működő szép állapotban 240x200x170 mm
Kikiáltási ár:
650 000 Ft
3111800
13101
466
Watches
MOM + Delta vekkeróra, nem működnek. 3079464
13102
466
30000
Watches
Raymond Weil női karóra, Kvarc szerkezet aranyozott fém tok és szíj, jelzett, újszerű állapot, eredeti dobozában, pótszemekkel 30x21 mm 3062794
13103
466
30000
Watches
Biedermeier asztali óra oszlopos, feles ütős szerkezet, működik, számlap sérült 45x55 cm 3043739
13105
466
40000
Watches
Antik kandallóóra, javítással, pótlással, hiánnyal, tetején vas Szent József alakkal,feltehetően Franciaország, kulcs nélkül, ingája megvan, 33x15x52 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft