Nyomtatványok

Tételek száma: 434

1939 Szepesi Hiradó, a szepesi (Felvidék) magyarság politikai hetilapja, 77. évf. 3. sz., 1939. jan. 21., a címlapon: ,,A Szepesség egységesen áll vezére, Esterházy János mögött", kissé foltos, 4 p.
18264.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1939 Gróf Esterházy Jánosnak, a szlovákiai Egyesült Magyar Párt elnökének 1939 január elsején elmondott szózata a Szlovákiában létesítendő Magyar Házak ügyében. 2 p.
18265.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
19

1940 Dunaharaszti, Rötzer Lénárd zártkörű báljának meghívója
18266.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1940 Heinrich Wenter Braurei Kronenburg Dortmund sörfőzde működési szabályzata 23p. / Brewery operating regulations
18267.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1940 Magyarok világnaptára reklám nyomtatvány 4 p. + , cca 1940 Magyar testvéreink! Korondi székelyek által készített tárgyak árjegyzéke, éd felhívás 4p. felül vágott.
18268.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

cca 1940 Jugoszlávia - Gyógyfürdők és gyógyforrások. Magyar nyelvű, fekete-fehér képekkel illusztrált idegenforgalmi ismertető prospektus. Zágráb, Jugoszláv Gyógyfürdő-Szövetség kiadása. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány lapszéli sérüléssel.
18269.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1940 Szent István bál meghívója és programja, 8 p, dombornyomott papírborítóval
18270.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1940 A Dunántúli közművelődési Egyesület az 1940. évben. Bp., 32p.
18271.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18272.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1940 Idősebb Kodolányi Gyula köszönőkártyája, kis sérüléssel
18273.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18274.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1940 Magyar-Jugoszláv Közgazdasági Közlöny február-márciusi szám. 42p.
18275.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft