Nyomtatványok

Tételek száma: 434

Zártkerti gazdasági épületek, 20 lap
18433.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18434.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Nyomat. Madonna gyermekkel. papír, nyomat, 97x70 cm, díszes, szecessziós, kézzel faragott képkeret, restaurálásra szorul. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
18435.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Ifj. Richter Aladár (1898-1950): Pécsi részlet. Nyomat, papír. 13,5x9 cm. Üvegezett fakeretben.
18436.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Munkácsy Mihály (1844-1900): Újoncozás, heliogravűr, Bp., Singer és Wolfner, foltos, paszpartuban, 13×21 cm
18437.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Van Gogh: Íriszek. nyomat, 50x63 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
18438.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18439.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

18440.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Rippl Rónai József. Nyomat, 39,5x57 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
18441.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

18442.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Rippl-Rónai nyomat. Papír, nyomat, 39x57 cm, keretezett, üvegezett, kis sérüléssel.
18443.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Csontváry nyomat. papír, nyomat, 47x80 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú.
18444.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft