https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 434

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Világposta folyóirat 1940. teljes évfolyam, 1-11 szám
1
18276.

Világposta folyóirat 1940. teljes évfolyam, 1-11 szám

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1940-41 Halácsy Dezső: A béke szentelésének nyomdokain c. könyvének hírlapi kritikái. Aranyozott egészvászon kötésben, 10 táblán az újságok logóival. 32 cm
1
18277.

1940-41 Halácsy Dezső: A béke szentelésének nyomdokain c. könyvének hírlapi kritikái. Aranyozott egészvászon kötésben, 10 táblán az újságok logóival. 32 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1940-1943? A Pénztári Orvosok Lapja nevű havilap, az Országos Orvosi Nyugdíj- és Segélyező Intézet hivatalos közlönyének I. évf. 1-7. sz. teljes évfolyam. + II. évf. 1-12 sz.teljes évfolyam. + III. évf. 1 sz. Szerk.: Borbély Mihály. + További 24 szám, de évszám és egyéb jelölés nélkül. Ezek hiányosak. Átkötött félvászon-kötésben.
1
18278.

1940-1943? A Pénztári Orvosok Lapja nevű havilap, az Országos Orvosi Nyugdíj- és Segélyező Intézet hivatalos közlönyének I. évf. 1-7. sz. teljes évfolyam. + II. évf. 1-12 sz.teljes évfolyam. + III. évf. 1 sz. Szerk.: Borbély Mihály. + További 24 szám, de évszám és egyéb jelölés nélkül. Ezek hiányosak. Átkötött félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1940-1946 3 db dísztávirat grafikákkal
1
18279.

1940-1946 3 db dísztávirat grafikákkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1941 Jelenkor. (Társadalmi, politikai és kulturális, antifasiszta lap.) Szerk.: Katona Jenő. II. évfolyamának számai bekötve, félvászon kötésben A lap a német megszállást követően megszűnt. A nyilasok a lap szerkesztőjét, Katona Jenőt is letartoztatták. A lap szerzői között ellenzéki, katolikus, erdélyi, felvidéki írókat, valamint Nyugat szerzőit is megtalálhatjuk. Ritka!
1
18280.

1941 Jelenkor. (Társadalmi, politikai és kulturális, antifasiszta lap.) Szerk.: Katona Jenő. II. évfolyamának számai bekötve, félvászon kötésben A lap a német megszállást követően megszűnt. A nyilasok a lap szerkesztőjét, Katona Jenőt is letartoztatták. A lap szerzői között ellenzéki, katolikus, erdélyi, felvidéki írókat, valamint Nyugat szerzőit is megtalálhatjuk. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1941 Uj Nemzedék c. újság 16 db száma, a címlapokon háborús hírekkel. Változó, kissé foltos állapotban.
1
18281.

1941 Uj Nemzedék c. újság 16 db száma, a címlapokon háborús hírekkel. Változó, kissé foltos állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1941 Kassa, Rákóczi városa. Idegenforgalmi ismertető. Nyomta és kiadja: ,,Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet Kassán. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ázásnyomokkal.
1
18282.

1941 Kassa, Rákóczi városa. Idegenforgalmi ismertető. Nyomta és kiadja: ,,Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet Kassán. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ázásnyomokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gabriel Asztrik: Magyarországi Sándor mester a középkori Sorbonne tanára. Bp., 1941. papírborítóval 21 p.
1
18283.

Gabriel Asztrik: Magyarországi Sándor mester a középkori Sorbonne tanára. Bp., 1941. papírborítóval 21 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1941 Dr. Urmánczy Antal: Magyarország áttekinthető történelme, grafikus időrendi táblázat, Bp., Klösz-ny., hajtva, kisebb szakadásokkal, 85,5x65,5 cm
1
18284.

cca 1941 Dr. Urmánczy Antal: Magyarország áttekinthető történelme, grafikus időrendi táblázat, Bp., Klösz-ny., hajtva, kisebb szakadásokkal, 85,5x65,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1942 Magyar Köztisztviselők Szövetkezete 50 éves 1892-1942. 102p. számtalan képpel, térképpel. Kiadói tékában, hibátlan állapotban
1
18285.

1942 Magyar Köztisztviselők Szövetkezete 50 éves 1892-1942. 102p. számtalan képpel, térképpel. Kiadói tékában, hibátlan állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1942 Meghívó a Magyar Görögkatolikus Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Vasvári Pál Köre által rendezett műsoros családi estre, díszes dombornyomott címerrel, jó állapotban, 20x13 cm
1
18286.

1942 Meghívó a Magyar Görögkatolikus Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Vasvári Pál Köre által rendezett műsoros családi estre, díszes dombornyomott címerrel, jó állapotban, 20x13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1942 Újdiósgyőr (Miskolc), Hoppe Jenő MÁVAG tiszt, tart. hadapródőrmester halotti értesítője, Hoppe Lászlónak címezve, postázva, 30x23 cm
1
18287.

1942 Újdiósgyőr (Miskolc), Hoppe Jenő MÁVAG tiszt, tart. hadapródőrmester halotti értesítője, Hoppe Lászlónak címezve, postázva, 30x23 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz