https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 434

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1936 Földtani értesítő népszerű folyóirat kiadja a Magyarhoni földtani társulat I. évf. 2. szám 72p.
1
18228.

1936 Földtani értesítő népszerű folyóirat kiadja a Magyarhoni földtani társulat I. évf. 2. szám 72p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1936 Gyűjtőképek a berlini olimpiáról, több sportágról, a magyar futballválogatottról is, 23 db 17×12 cm, 75 db 12×8 cm
1
18229.

1936 Gyűjtőképek a berlini olimpiáról, több sportágról, a magyar futballválogatottról is, 23 db 17×12 cm, 75 db 12×8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936 Gyűjtőképek a berlini olimpiáról, úszás, műugrás, vízilabda a magyar csapattal, 22 db, 7 db 17×12 cm, 15 db 12×8 cm
1
18230.

1936 Gyűjtőképek a berlini olimpiáról, úszás, műugrás, vízilabda a magyar csapattal, 22 db, 7 db 17×12 cm, 15 db 12×8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936 Berlini olimpia, 83 db gyűjtőkép, 11 db 17×12 cm és 72 db 12×8 cm
1
18231.

1936 Berlini olimpia, 83 db gyűjtőkép, 11 db 17×12 cm és 72 db 12×8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936 Gyűjtőképek a téli olimpiáról, 1-87-ig sorszámozva, 14 db 17×12 cm, 73 db 12×8 cm
1
18232.

1936 Gyűjtőképek a téli olimpiáról, 1-87-ig sorszámozva, 14 db 17×12 cm, 73 db 12×8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936 Hajnalodik. Az alföldi fiatal értelmiség nemzetpolitikai szemléje. I. évf. 9. szám.
1
18233.

1936 Hajnalodik. Az alföldi fiatal értelmiség nemzetpolitikai szemléje. I. évf. 9. szám.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1937 Sopron, meghívó a M. Kir. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Bánya-, Kohó- és Erdőmérnöki Karának tanévnyitó ünnepélyére, gr. Teleki Pál beszédével, hajtott
1
18234.

1937 Sopron, meghívó a M. Kir. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Bánya-, Kohó- és Erdőmérnöki Karának tanévnyitó ünnepélyére, gr. Teleki Pál beszédével, hajtott

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
4
 
1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos.
1
18235.

1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1937 - 1960 Búvár folyóirat különféle számai egybekötve: 1937, jan, feb., március, 1939. okt., dec., 1941. ápril., június, aug., dec.,1960 V. évf. 4. sz. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
1
18236.

1937 - 1960 Búvár folyóirat különféle számai egybekötve: 1937, jan, feb., március, 1939. okt., dec., 1941. ápril., június, aug., dec.,1960 V. évf. 4. sz. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1937-1941 Jövőnk - Keresztényszociálista évkönyv egybekötve. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötésben. + Dvihally Géza: Beszámoló jelentés a keresztényszociálista bánya- és kohómunkások Országos Szövetségének 1923-24. évi működéséről és az 1925. évi május hó 25-én tartott II. Országos Kongresszusról. Sérült lapszélekkel.
1
18237.

1937-1941 Jövőnk - Keresztényszociálista évkönyv egybekötve. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötésben. + Dvihally Géza: Beszámoló jelentés a keresztényszociálista bánya- és kohómunkások Országos Szövetségének 1923-24. évi működéséről és az 1925. évi május hó 25-én tartott II. Országos Kongresszusról. Sérült lapszélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1937 Gödöllő, vitéz Nagybányai Horthy István (1858-1937) nyug. lovassági tábornok, birtokos, politikus, Horthy Miklós kormányzó bátyjának halotti értesítője. Hajtva, kis lapszéli sérülésekkel, 29,5x22,5 cm
1
18238.

1937 Gödöllő, vitéz Nagybányai Horthy István (1858-1937) nyug. lovassági tábornok, birtokos, politikus, Horthy Miklós kormányzó bátyjának halotti értesítője. Hajtva, kis lapszéli sérülésekkel, 29,5x22,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
5
 
1937 Farsangi Revű - Báli képes album c. képes magazin 1. kötete. 60 p.
1
18239.

1937 Farsangi Revű - Báli képes album c. képes magazin 1. kötete. 60 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz