Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 92

20463.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Benedek István: Hügieia. Az európai orvostudomány története jelesebb doktorok életrajzával. Ókor, középkor, reneszánsz, újkor kezdete. Bp.,1990,Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20464.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Zsoldos Andor: Algebra és geometria magántanulók használatára. III. rész.: A VI-VIII. osztály tananyaga. Bp.,én., Zsoldos Tanintézet. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
20465.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Münker, Bertram: Közép-Európa vadvirágai. 1998, Mérték Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20466.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Granasztói Rihmer László: A pécsi (pécsbányatelepi) mammut. A szerző, Granasztói Dr. Rihmer László által DEDIKÁLT, dátumozott (1936. II. 4.) példány. Részletes beszámoló a pécsbányatelepi ásatásokról, anatómiai és paleontológiai feldolgozás, a legbehatóbban tanulmányozott hazai és külföldi leletekkel való összehasonlítás. Írta:- Dr. - -, okl. bányamérnök és geológus, az Első Dunagőzhajózási Társaság üzemmérnöke. Geographia Pannonica XII. Pécs, 1935, Haladás, 158 p.+3 t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és könyvtesttel, de a lapok épek és hiánytalanok
20467.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11

20468.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

ifj. Xántus János: A természet kalendáriuma. Bukarest, 1958, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
20469.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

20470.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Egmont Colerus: A ponttól a négy dimenzióig. Amit a geometriából mindenkinek tudnia kell. Ford.: Winkler József Péter. Bp., é.n. (cca 1940), Franklin-Társulat, 283+(5) p. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval és gerinccel.
20471.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

C. Plinius Secundus: A természet históriája. (A növényekről). Részletek a XII-XXI. kötetből. Vál.: Zánkai Géza. Ford.: Tóth Sándor. Bp., 1987, Natura. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
20472.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

20473.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

20474.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft