Könyvek: Technika

Tételek száma: 50

Nagyrévi György: A léghajózás története. Magyar tükörben. Veszprém,1962, Bakonyi Museum, 29 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 520 példányban.
20665.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

40 éves az acélgyártás a Dunai Vasműben. Adatok, képek, visszaemlékezések 1954-1994. Szerk.: Bánkuti János. Dunaújváros, é.n., Dunaferr Dunai Vasmű Rt. Kiadói papírkötés.
20666.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Rostás Andor - Weil Ernő: PVC műanyag. Semsei Andor rajzaival. Bp., 1952, Népszava, 115+(1) p. Szövegközi fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 5100 példányban.
20667.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20668.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20669.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

40 éves a Dunai Vasmű. A Dunai Vasmú rövid története 1950-1990. Főszerk.: Korompay János. H.n., 1991, Mercurius Sajtókiadó. Kiadói papírkötés.
20670.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Jereb Gábor: Magyar vitorlázó repülőgépek. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20671.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Karsay Endre: Vitorlázórepülés. Bp.,[1952], Vörös Csillag-ny., 262 p.+XXIV t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkével, régi bélyegzéssel, kissé foltos lapokkal.
20672.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Klemp Gusztáv: Timárság. Iparosok olvasótára. XVI. évf. 1-2. sz. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 84 p. Kiadói papírkötés, védőborítóban, a borító szakadt, elvált a füzettől, a kötése szétvált.
20673.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Christian Stiasni: Omnibusbau, Entwicklung und Perspektiven. Berlin, 1952, Verlag Technik, 80 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, ázásnyomokkal.
20674.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Pécsi József: A fényképező művészete. (1928) Ajándékozási sorokkal. Félvászon kötés, hiányos.
20675.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kármán Tódor - Lee Edson: Örvények és repülők. Kármán Tódor élete és munkássága. Ford.: Jereb Gábor. Bp., 1994, Akadémiai Kiadó. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20676.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft