Könyvek: Jog

Tételek száma: 62

Kiszely Gyula: A magyar államkormányzás jövője. 2. kötet. Bp., [1928], Thalia-Kultura, IV, 371 p., Kiadói egészvászon kötésben,
19324.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

A m. kir. földmívelésügyi miniszter 1932. évi 99.000. számú rendelete az állategészségügyről szóló 1928. évi XIX. t.-c. életbeléptetéséről. Az 1928. évi XIX. törvénycikk az állategészségügyről. A m. kir. földmívelésügyi miniszter 1932. évi 100.000. számú rendelete az állategészségügyről szóló 1928. évi törvénycikk végrehajtása tárgyában. H.n., [1932], ny.n., 420 p. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes, rossz állapotban.
19325.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1902-1907 A m. kir. közigazgatási bíróság általános közigazgatási osztályának döntvényei és elvi jelentőségű határozatai. Szerk.: Dr. Farkas Zoltán. VI-XI. évf. egybekötött számai (nem teljes). Aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben, néhány koszos lappal, egy lap kijár.
19327.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Sárfy Aladár: A magyar illetékjog I-II. köt. Szerk.: Dr. - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1941., Grill Károly, LXV+1+747 p.;XXVIII+905 p. III. bővített és javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.
19328.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Moldoványi István: Perenkívüli eljárások és szervezeti szabályok. Összeáll. és utalásokkal ellátta: Dr. vitéz - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1941., Grill Károly, XXXI+1+875 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19329.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Szentkuthy István - Térfy Béla: Polgári és büntetőjogi határozatok tára egységes szerkezetben. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1942., Grill Károly, XL+595 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19330.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Varga Ferenc - Angyal Pál - Isaák Gyula: Bűnvádi perrendtartás. - - ny. koronaügyész műve alapján összeáll.: Dr. - -, és Dr. - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1941., Grill Károly, XI+830 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19331.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Fabinyi Tihamér: Magyar magánjog. IV. rész: Öröklési jog, és örökösödési eljárás. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1935., Grill Károly, XXXI+1+1063 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19332.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fabinyi Tihamér: A polgári perrendtartás törvénye és joggyakorlata 1911: I. t.-c., 1912: LIV. t.-c., 1925: VIII. t.-c. és 1930: XXXIV. t.-c. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1931., Grill Károly, XIV+759 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19333.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

2 db törvénygyűjtemény: Az 1928. évi törvények gyűjteménye. Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1929, Pesti Könyvnyomda Rt., XXIII+(1)+998 p. + Az 1932. évi törvények gyűjteménye. Bp., 1932, Athenaeum-ny., XI+(1)+259 p. Korabeli félvászon-kötésben, koszos, viseltes állapotban.
19334.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1929-1933 A Belügyi Közlöny fél évfolyamai egybekötve (3 kötet): XXXIV. (1929.) évf. 1-29. sz.; XXXV. (1930.) évf. 1-26. sz.; XXXVIII. (1933.) évf. 29-54. sz. Szerk.: Dr. Szőllőssy Alfréd. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes, rossz állapotban.
19335.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1926-1927 A Belügyi Közlöny két teljes évfolyama: XXXI. (1926.) évf. 1-55. sz. (egy kötetben) + XXXII. (1927.) évf. 1-57. sz. (két kötetben). Szerk.: Dr. Szőllőssy Alfréd. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes állapotban, helyenként foltos lapokkal.
19336.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft