Könyvek: Jog

Tételek száma: 62

Magyar Törvénytár - Corpus Juris Hungarici, Millenniumi emlékkiadás, 3 kötet: 1911. évi törvényczikkek.; 1912. évi törvényczikkek.; 1914. évi törvényczikkek. Jegyzetekkel ellátták: Dr. Márkus Dezső, Dr. Térfi Gyula. Bp., 1912-1915, Franklin-Társulat. Korabeli egészvászon-kötésben, viseltes, rossz állapotban.
19337.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tomcsányi Móric 2 db könyve: Magyarország közjoga. Bp., 1943. k.m. Egy. Ny.; Budapesti Egyetemi jegyzetek: Magyar közjog. Belvárosi Jogi előkészítő. Mindkettő sérült kiadói papírkötésben
19338.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19339.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Közigazgatási jogszabályok gyűjteménye. Szerk.: Gallina Frigyes, Janda Károly, Sass Elemér, Smialovszky Tibor, ifj. Székely Miklós. Blaha Sándor előszavával. Bp.,én.,Stádium, XXIV+2494 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
19340.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Meszlényi Artur: Magyar magánjog I. köt.: Jogforrások, személyi és családi jog. Írta: Dr. - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1931., Grill Károly, XX+924 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19341.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Meszlényi Artur: Magyar magánjog. I. kötet. II. rész. Jogforrások, személyi és családi jog. II. Bp., 1929, Grill Károly. 6 kiadás. Kiadói egészvászon-kötések.
19342.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Barkóczy László - Csató Béla: A rendőri büntető eljárási és ügyviteli szabályok. Összeáll. és jegyzetekkel ellátták: - -. Bp., 1937, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés
19343.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dárday Sándor Igazságügyi törvénytára. I. köt. [Bp., én., Athenaeum], 3-422 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés, hiányzó címlappal, (végéről hiányzó lapokkal?), két foltos lappal.
19344.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Repertorium Dárday S[ándor] igazságügyi törvénytárából. (Újított kiadás). Kis törvénytár. Bp., 1909, Athenaeum, 2 sztl. lev.+ 912 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, egyedi, patenttal záródó borítóval, a borítón némi kopással.
19345.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
9

Dr. Burg János: Angol főrangok. Bp., 1938, Gergely R. Könyvkereskedése (Pesti Lloyd-ny.), 74+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
19346.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19347.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

19348.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft