Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 613
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3147270
21366
466
Szögi László (szerk.): Egyetemi könyvtárak Magyarországon. Bp., 2008, Egyetemi Könyvtárigazgatók Kollégiuma. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 3147232
21367
466
Al Pacino in conversation with Lawrence Grobel. Foreword by Al Pacino. New York, 2006, SSE. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3147590
21368
466
Makkai Sándor: Magyarok csillaga. Bp., Délvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Országgyűlési Könyvtár elajándékozási bélyegzésével és Sponer (Máriássy) Ferenc k. igazgató aláírásával. Kiadói egészvászon kötés, gerinc ragasztott, viseltes állapotban. 3099984
21369
466
Kőszegi Ábel: Töredék. Radnóti Miklós utolsó hónapjainak krónikája. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 3014805
21370
466
"A semmi napja mielőtt." Tandori Dezső rajzaival. Pilinszky János verseihez. Szerk.: Hafner Zoltán. Bp., 2008, Kortárs Kiadó. Kiadói papírkötés. 3122803
21371
466
Ómagyar Mária-siralom. Keresztury Dezső tanulmányával. Szalay Lajos illusztrációival. Bp.,1982, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3141309
21372
466
Rejtő kisregény sorozat 6 kötete: Rejtő Jenő: Az ellopott század; Halálsziget; Vissza a pokolba!; Jó üzlet a halál; Legény a talpán; A drótnélküli gyilkosság. Bp., 1988-1990, Göncöl. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban. 3148052
21373
466
Verne Gyula: Egy khinai viszontagságai Khinában. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban. 3145980
21374
466
Kártya Codex. Szerk.: Szomaházy István. Bp., 1999, Szkarabeusz Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 2700 példányban. 3073967
21375
466
Szántó István: Gyurcsány szabadon. - - interjúkötete. Bp., 2013, Ab Ovo. Kiadói papírkötés, dedikációval(?) vagy ajándékozási bejegyzéssel. 3099094
21376
466
Tamás István: Vízparton az ember könnyebben felejt. Udvardi Erzsébet képeivel. Tihany, 2003., Bencés Apátság. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3077106
21377
466
900
Zatkalik András: Tollas próbák. DEDIKÁLT! Veszprém, 2013, Bakony-Balaton Média Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft