Festmények és grafikák Tételek száma: 986
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3028721
10836
466
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Önarckép. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában Mohácsy Á Győző hagyatéki bélyegzővel, üvegezett fakeretben, 29,5x20 cm 3028716
10837
466
36000
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Vásári sokadalom. Tempera, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Mohácsy Á Győző hagyatéki bélyegzővel üvegezett fa keretben, 54x65 cm 2908559
10838
466
Mezős Béla (1949-): Holdbéli táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 29x39 cm 2985834
10839
466
30000
Máthé István (1922-): Vigh Márton háza (Erdély). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, 36x43 cm 2872001
10840
466
46000
Mártonfi Benke Márta (1958-): Virágzó kert (cím nélkül). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3025136
10841
466
11000
MADARÁSZ ÁGOTA PÁL (?-): Sétálók, 1965. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, 31,5×36,5 cm 3097216
10842
466
Henri Matisse (1869-1954): Ugró alak, szitanyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 23×17,5 cm 3044897
10843
466
Neogrády Antal (1944-): Egzotikus kollázs, 1995. Kollázs, papír, jelezve jobbra középen, 31×23,5 cm. Üvegezett fakeretben. 3027217
10844
466
75000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Momentary flashes. Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / oil on canvas, signed, 3126387
10845
466
Nolipa István Pál (1907-1986): Dömösi templom dekorációs terve, 1937. Akvarell, papír. Jelzett a hátoldalán. Kissé foltos és kissé sérült. Rétegelt falemezre kasírozva. 51,5x56 cm 2971835
10846
466
32000
Nolipa István Pál (1907-1986): Az első deres délelőtt a Gubacsi-téglagyárban (Pesterzsébet), 1953. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 35x50 cm 2971851
10847
466
22000
Nolipa István Pál (1907-1986): 1946. május 1. Budapesten. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Sarkaiban papírra rögzítve. 24,5x33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft