Festmények és grafikák

Tételek száma: 986

10836.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

10837.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

10838.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10839.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

10840.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

10841.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Henri Matisse (1869-1954): Ugró alak, szitanyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 23×17,5 cm
10842.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Neogrády Antal (1944-): Egzotikus kollázs, 1995. Kollázs, papír, jelezve jobbra középen, 31×23,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10843.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

10844.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

Nolipa István Pál (1907-1986): Dömösi templom dekorációs terve, 1937. Akvarell, papír. Jelzett a hátoldalán. Kissé foltos és kissé sérült. Rétegelt falemezre kasírozva. 51,5x56 cm
10845.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10846.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

10847.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft