Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 34

Orrin Keepnews - Bill Grauer, Jr.: A Pictorial History of Jazz. People and Places from New Orleans to the Sixties. New York, 1981, Bonanza Books. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17662.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Beethoven, Ludwig van: Sonaten für Pianoforte und Violine von - - . Revidirt und mit Fingersatz versehen von Ferd. David. Leipzig, é.n., C. F. Peters, 205 p. Átkötött egészvászon-kötésben, sérült borítóval, sérült, javított címlappal, lapszéli ázásnyomokkal.
17663.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gluck, [Christoph Willibald]: Orpheus. Oper in 3 Acten von - - . Clavierauszug mit deutschem und italienischem Text. Collection Litolff. Braunschweig, é.n., Henry Litolff`s Verlag, 108 p. Átkötött félvászon-kötéseben, kissé sérült címlappal.
17664.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Jacobus Stainer in Absam antik brácsa, Both Béla műhangszerkészítő mester Székesfehérvár címkéjével. Korának megfelelő állapotban, hídja hiányzik, tokban, h: 64 cm
17665.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
11

Szolmizációs kézjelek, 4 lap kivágható kártyákkal, lapméret: 29,5x17,5 cm
17666.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1987 Istituto di Studi Verdiani - Ai partecipanti al XIV Congresso della Societa Internazionale di Musicologica. / To the members of the XIVth Congress of the International Musicological Society. Nemzetközi zenetudományi kongresszus emléklapja, Giuseppe Verdi zeneszerző levelének hasonmásával.
17667.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1998 A Belvárosi Baráti Asztaltársaság meghívói, össz. 15 db, a meghívók hátoldalán kézzel írt kottákkal
17668.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1900-1920 3 db Zerkovitz Béla dal kottája (Páris felől furcsa szelek fújnak...; Nem tudom, mi az oka?...; Sokszor úgy szeretnék sírni...) Vegyes állapotban.
17669.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1900-1950 Vegyes kották, közte kézzel írt is. Változó, többnyire sérült állapotban.
17670.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Lukin László: ,,Csak tiszta forrásból". A mi világunk '81/4. (DEDIKÁLT). Bp., 1981, Táncsics, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. A szerző, Lukin László (1926-2004) zenepedagógus, karnagy által DEDIKÁLT példány.
17671.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1900-1950 Vegyes kotta tétel, 6 db: G. Puccini: Boheme, Ravel: Deux melodies Hébraiques, Johann Strauss: The blue Danube, Arnold Schönberg: Vier Lieder stb. Részben sérült és foltos
17672.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Dalok Ady Endre verseire. Bp., é.n., Edition Musica. 36 p. Kiadói papírkötés, spirál mentén kissé szakadt, foltos borítóval, sérült gerinccel, néhány lap széle kissé foltos, utolsó lapon román vám bélyegzőjével.
17673.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft