Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 98
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3074006
12488
465
Sculptures, statuettes, plaques
Afrikai faragott, festett fa szobor 42 cm 3072163
12489
465
Jelzés nélkül: Lány virágcsokorral. Műgyanta, kis kopással, m: 29 cm 3070529
12490
465
4 db réz dísztál dombornyomott plakettekkel Gellért hegy., Szent István, szántás. d: 10-22 cm-ig 3070761
12491
465
Testvérek. Bronzírozott gipsz őrlemény. Jelzés nélkül 17x17 cm 3076071
12492
465
cca 1920, Három majom. 3 db faragott fa figura, kopással, m: 12 cm 2909976
12493
465
Ágaskodó ló, bronzírozott alumínium szobor, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 23,5 cm 3114378
12494
465
Garajszki József (1934-): Feltámadás. Bőrplasztika, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Fakeretben. 50x37 cm 3032777
12495
465
3 majom faragott fa szobor, lakkozott m: 20 cm 2902715
12496
465
Ferenc József mini mellszobor. Bronz 4,5 cm 3034270
12497
465
Afrikai zenész. Faragott fal, kopással, m: 34 cm 3034268
12498
465
Lanba jelzéssel: Afrikai szobor. Faragott keményfa, kopással, m: 24,5 cm 2821433
12499
465
3200
Jelzés nélkül: Gokart. Bronzírozott, műgyanta, vörös márványtalapzaton, m: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft