Plakát

Tételek száma: 98

cca 1985 Piért - Ajándékozzon. Retro reklám plakát. 57x80 cm
18274.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

18275.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

18276.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

1942 Zeneakadémiai plakát Burger Mária - Hegyi Ilona 62x50 cm Szélén szakadásokkal
18277.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

cca 1910-20 Windmöller & Hölscher GmbH, német gépgyártó üzem reklám plakátja, pauszpapír, hajtásnyomokkal, apró lapszéli sérülésekkel (lyukakkal), 53×54,5 cm
18278.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 2005 vegyes közérdekű magyar plakát tétel, viaszosvászon, feltekerve, 100x70 cm
18279.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

2003. - Vörös Sándor, Superstock, Alpok-Adria és Magyar bajnokság. Plakát, jó állapotban, 50x70 cm
18280.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18281.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18282.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18283.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1976-1979 A Magyar Posta kibocsátott bélyegei, 4 db plakát, hajtva, lapszéli sérülésekkel, 56x41 cm körül
18284.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Gyerekek a soponya-nagylángi Zichy-kastély parkjában, 1909-ben. Fotó: Fortepan, adományozó: Zichy. Plakát, feltekerve, 50x70 cm
18285.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft