cca 1940 Magyar népviseleteket bemutató színes nyomatok, össz. 12 képpel (két részben), a képek előtt feliratozott hártyapapírral, kissé foltos, borító nélkül, 24x17 cm
1941 Fényes Fővárosi Nagy Cirkusz (Bp., Városliget), 1941. augusztus havi ,,Cirkusz parádé" műsor, a borítón Pólya Tibor grafikájával. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.
1941 Kérdőív a Nemzeti Színház 1941-1942 évadjáról. Bp., Budapesti Hirlapnyomda Rt., (1)+20+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban, kitöltetlen.
1942 A Rugyantagyár Rt. Buna gumik gyártásával kapcsolatos feljegyzések, nyomtatványok, kísérletekről szóló táblázat, sorozatgyártásra javasolt termékek.
1943 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1943, Sérült papírborítóval