Nyomtatványok

Tételek száma: 407

cca 1940 Magyar népviseleteket bemutató színes nyomatok, össz. 12 képpel (két részben), a képek előtt feliratozott hártyapapírral, kissé foltos, borító nélkül, 24x17 cm
18026.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1941 Budapest, eszperantó nyelvű idegenforgalmi prospektus, Stoits György által tervezett térképpel, fekete-fehér képekkel, kihajtva: 45,5x32,5 cm
18027.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1941 Fényes Fővárosi Nagy Cirkusz (Bp., Városliget), 1941. augusztus havi ,,Cirkusz parádé" műsor, a borítón Pólya Tibor grafikájával. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.
18028.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1942 A Láthatár c. kisebbségi kultúrszemle X. évf. 1. szám
18029.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1941 Kérdőív a Nemzeti Színház 1941-1942 évadjáról. Bp., Budapesti Hirlapnyomda Rt., (1)+20+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban, kitöltetlen.
18030.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1942 A Turáni társaság magyar néprokonsági egyesület alapszabályai. 11p.
18031.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1942 A Rugyantagyár Rt. Buna gumik gyártásával kapcsolatos feljegyzések, nyomtatványok, kísérletekről szóló táblázat, sorozatgyártásra javasolt termékek.
18032.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1942 Magyar Köztisztviselők Szövetkezete 50 éves 1892-1942. 102p. számtalan képpel, térképpel. Kiadói tékában, hibátlan állapotban
18033.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 8., 12., 13. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18034.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1942 Szociális és karitatív évkönyv Széchenyi Prohászka. Kissé sérült papíkrötésben 174 p
18035.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18036.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1943 Rádiómutató 309, két színes térképpel.
18037.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft